גמלאי רמת ישי ביקרו בכנסת

 

 טיול לא שגרתי ממנו נהנו גימלאי רמת ישי התקיים בשבוע שעבר בירושלים כאשר גולת הכותרת שלו היה ביקור בכנסת ישראל כאורחים של השרה לשיוויון חברתי גילה גמליאל, יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג וחברת הכנסת איילת נחמיאס-ורבין

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ברך את הגימלאים בבוקר עם יציאתם לטיול מרמת ישי משם יצאו לשילה הקדומה שם זכו להדרכה מקצועית ומאוחר יותר במהלך היום פגש אותם בכנסת שם הפגיש אותם עם גמליאל, הרצוג ונחמיאס-ורבין שנענו לבקשתו של בן אליעזר הנמצא עימם בקשרי ידידות ועבודה הדוקים. כמו כן במסדרונות הכנסת פגשו את שר השיכון יואב גלנט שסיפר על עבודתו ההדוקה עם בן אליעזר בהקמת שכונת פרדס בחסכון, ואת שר הדתות דוד אזולאי שסיפר על הדחיפה שלו לבקשת בן אליעזר להקמת בתי הכנסת ברמת ישי ועוד חברי כנסת מימין ומשמאל .

קבוצת הגימלאים, רבים מהם מתנדבים בקהילה, התכנסה באחד ממליאות וועדות הכנסת ושם פגשה את השרה גמליאל ואת חברי הכנסת הרצוג, וורבין נחמיאס. כל אחד מהם סיפר בתורו על העבודה הפרלמנטרית ולאחר מכן השיב על השאלות שהופנו. בן אליעזר סיפר לקבוצה על יחסי העבודה בין השלטון המרכזי והרשות המקומית.

בן אליעזר: "הביקור בכנסת היה מלא משמעות ותוכן בו למדו חברי הקבוצה לא מעט על העבודה הפרלמנטרית עם דגש על האוכלוסיה הותיקה. תודה לשרה לשוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל על האירוח והעשייה למען הוותיקים, תודה ליו"ר האופוזיציה ח"כ (יצחק בוז'י) הרצוג, ולח"כ איילת נחמיאס ורבין על הזמן שהקדישו לנו, והכי חשוב תודה לתושבים ותיקים על השתתפותכם והמורשת שבניתם לנו ועל תרומתכם לקהילה. רמת ישי קצב העיר קסם הכפר".

יצויין כי לאחר הביקור בכנסת ישראל טיילה הקבוצה בשכונת משכנות שאננים.