גרפיטי נגד ונדליזם

אמנות במקום ונדליזם, יצירה במקום איבוד רסן. עם המסרים הללו ולא רק, יצאו 15 ילדים ובני נוער מרמת ישי, אשר השתתפו ונהנו מסדנת גרפיטי ייחודית אותה העביר האמן בנצי ברופמן. מדובר ביוזמה של המתנ"ס בהובלת יחידת הנוער של רמת ישי שהוציאה לפועל את הרעיון המקורי תחת המסר-"גרפיטי נגד ונדליזם". בני הנוער הפגינו התלהבות רבה וגילו כשרון אומנותי ראוי לציון. זוהי עוד פעילות אחת מיני רבות שמקיימת יחידת הנוער היישובית שאחראית  בין היתר על פעילות תנועות הנוער הישוביות, מנו"ר והנוער העובד וכן על מועצת הנוער הישובית. התוצר:  MAKE ART  NOT WAR בוצע על קירות "בניין המשאבות", בסמוך לכיכר הנרקיסים.

מנהלת יחידת הנוער שלי סקודיצקי: "יוצאים מהמסגרת. קיימנו סדנת גרפיטי נגד ונדליזם ובעד אומנות חיובית לילדי כיתות ד'-ו' עם האמן האחד והיחיד שפשוט יודע וטוב במה שהוא עושה- בנצי ברופמן. הילדים הפגינו עניין רב והציגו תוצר מרשים. בעקבות הצלחה הסדנה יהיו עוד סדנאות המשך".

מנהל המתנ"ס אבי ברקב: "העבודה עם הנוער היא אחד מהיעדים המרכזיים שלנו במתנ"ס, נמשיך להשקיע לפיתוח מנהיגות דור העתיד בכל דרך תודה לכל העוסקים במלאכה".

ראש המועצה עפר בן אליעזר, המלווה את פעילות בני הנוער בישוב, ברך על הפעילות הברוכה, הביע את התרשמותו מציור הגרפיטי המרשים ואמר: " יש לנו נוער מצויין, המתנ"ס שמוביל בעזרת יחידת הנוער היישובית את הפעילויות ראוי לכל הערכה. תודה לכל העוסקים במלאכה לשלי מנהלת יחידת הנוער לאבי ברקב מנהל המתנ"ס ובמיוחד לבני הנוער המדהימים שלנו".