הסתיים שלב א' של עבודות התשתיות בשכונת פרדס בחסכון

פרויקט שכונת פרדס בחסכון, פרויקט התשתיות המרכזי בישוב להקמת שכונה בת כ-300 יחידות דיור ברמת ישי, מתקדם על פי לוחות הזמנים. השבוע הסתיים שלב א' של עבודות התשתית בשכונה, העבודות כללו בין היתר הנחת קווי מים, מערכת ביוב וניקוז הכשרת וסלילת דרכי גישה וכביש המרכזי שיחבר את השכונה לישוב. כעת, עם השלמת חלק זה, יוכלו הקבלנים להיכנס לעבודה כמתוכנן.

עלות שלב זה מוערך בכ-15 מליון שקלים, סכום אותו גייס ראש המועצה עפר בן אליעזר ממשרד השיכון. את העבודות מלווה צוות המועצה, המנכ"ל עוזי פריד, מהנדסת המועצה אתי בוצין ומנהל התפעול ניסים יחזקאל כאשר מדי שבוע מתקיימות ישיבות עבודה בנושא בהשתתפות ראש המועצה.

השכונה כאמור תכלול כ-300 יחידות דיור, שני שליש על קרקע פרטית ושליש על קרקע של רמ"י, כאשר מסך זה משוריינות כ-40 יחידות דיור למחוסרי דיור תושבי רמת ישי.

יצויין כי גם בשכונה המערבית שתכלול כ-50 יחידות דיור הושלמו מרבית עבודות התשתית. במקביל בשכונה הוותיקה נמשכות עבודות השדרוג כאשר לאחרונה הושלמה הסלילה הראשונית של רחוב הכלניות.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר, המלווה מקרוב את העבודות אמר: "העבודות מתקדמות בקצב משביע רצון, על פי לוחות הזמנים ובליווי הצוות המקצועי של המועצה".

מצ"ב תמונה-שכונת פרדס וחסכון במבט על