יום המעשים הטובים

"ביום המעשים הטובים" הובילה המחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף מחלקת החינוך, הגנים, בי"ס ארזים, חטיבת הביניים ובנק הפועלים ביישוב פעילויות מגוונות לטובת תושבים ותיקים וילדים בקהילה:

  • בבוקר הועברו למחלקה לשירותים חברתיים חבילות ומוצרים שנאספו על ידי ילדי בי"ס ארזים לטובת חלוקתם לפני החג למשפחות הזקוקות לסיוע לפסח.
  • שתי קבוצות של נערים ונערות מחטיבת ביניים "היובל", מפרויקט הטייסת בליווים של חן שטורמן וראובן צמח יחד עם שרה גייצהאלס ודגנית במברגר מהמחלקה לשירותים חברתיים, יצאו לבתי אזרחים ותיקים לנקות חצרות, לאסוף גזם ועשבים ולתת להם תחושה של התחדשות וניקיון לקראת חג הפסח. קבוצה נוספת של בני נוער צבעו את שביל הכניסה למועדונית במשחקי חברה כגון: קלאס, ואיקס – עיגול.
  • בצהרי היום הגיעו ילדי שני גני חובה על צוותיהם למחלקה לשירותים חברתיים עם חבילות ומוצרים שאספו הילדים מבתיהם בכדי לקיים את מנהג "קמחא דפסחא" ולסייע בכך למשפחות אחרות הנזקקות לסיוע לקראת החג. הילדים התקבלו בשמחה: מירי דרוקר מנהלת מחלקת החינוך ושרה גייצהאלס מנהלת מחלקת הרווחה הודו ובירכו את הילדים על תרומתם ועל הנתינה שלהם לטובת אחרים.
  • בשעות הצהריים הגיעה למועדונית קבוצה של עובדי בנק הפועלים ,בהובלתה של נורית. בשיתוף צוות המועדונית, צוות הרווחה והחינוך, בני נוער מהטייסת וילדי המועדונית שיפרו את חזות המועדונית באופן מופלא. הם מילאו אדניות באדמה, שתלו שתילים ופרחים שמו טוף באדניות גרפו, ניכשו והכינו גינה לתפארת.

יום המעשים הטובים היה מאוד פורה, מגוון, מהנה ובעיקר נתן לכל המשתתפים והנהנים, תחושה של עשייה ברוכה, של שליחות ושביחד ניתן לעשות דברים נפלאים ולהשיג הישגים לטובת תושבים וקבוצות בקהילת רמת ישי.

יישר כוח ותודה רבה לכל המעורבים בעשייה !!

יום המעשים

IMG-20170302-WA0011

20170328_100242

20170328_124609