מועצת רמת ישי ביצעה גיזום של עצי דקל בגובה רב

במסגרת פעולות מועצת רמת ישי לשדרוג חזות הישוב, ביצעה השבוע מחלקת התפעול של מועצת רמת ישי גיזום לעצי דקל עתיקים במדרחוב במרכז המסחרי הישן. מדובר בעצים המתנשאים לגבהים של עד 20 מטרים, כך שמדובר בפעולה מורכבת שנעשתה באמצעות מנוף.
מנהל התפעול של המועצה ניסים יחזקאל הסביר כי עבודת הגיזום התבצעה ממספר סיבות: על מנת למנוע היווצרות של חרקים ומזיקים על גבי עצי הדקל, למנוע מפגעים בחורף כתוצאה מהצטברות עלים וענפים יבשים וכן כחלק מפעולות המועצה לשדרוג חזות הישוב בתחום הגינון.
יצויין כי בימים אלה הצטיידה מחלקת התפעול של מועצת רמת ישי במכונת טיאוט חדשה שתחליף את הקודמת בה נעשה שימוש בשנים האחרונות.
בינתיים נמשכות הפעולות להכנת מוסדות החינוך לשנת הלימודים הכוללות בין היתר צביעה, תיקון, הכשרת גגות וחידוש צמחיה. בבית הספר היסודי ארזים עובר בניין הקומותיים שדרוג, כולל תיקוני טיח וצביעה.
נמשך פרויקט הצללת כל גני השעשועים בגני הילדים ברחבי רמת ישי. הפרויקט צפוי להסתיים בשבועות הקרובים ועם בסיומו כל מתקני המשחקים בגני המשחקים יהיו מוצלים.
ראש המועצה עפר בן אליעזר קיים גם השבוע סיור רחובות בישוב זאת במסגרת פעולות המועצה לשדרוג חזות הישוב. בן אליעזר וצוות המועצה מקיימים אחת לשבוע סיור רחובות, כל פעם באזור אחר, כאשר צוות המועצה רושם לפניו הערות לתיקון ושיפור.
עפר בן אליעזר צפוי לערוך סיור במוסדות החינוך מגני הילדים ועד לחט"ב היובל לבדיקת מוכנות לקראת תחילת שנת הלימודים בעוד פחות מחודש.

גיזום עצי דקל