הסדרת רחוב מעלה השיטים

מועצת רמת ישי ממשיכה בביצוע שורה של פעולות לשיפור התשתיות בישוב, מהקמת מדרכות חדשות, דרך ריבוד כבישים, הסדרת רחובות ועד ביצוע תשתיות לשתי השכונות החדשות פרדס וחסכון והשכונה המערבית אשר יכללו עם הקמתן כ-360 יחידות דיור.

השבוע השלימה המועצה את הסדרת רחוב מעלה השיטים-העבודות כללו בניית מדרכות חדשות, והכשרת חניות לאורך הרחוב בו ממוקמים מספר מבני ציבור מרכזיים. בשבועות הקרובים תבצע המועצה הסדרה וריבוד של כביש הגישה לבית מרים ומגרש הספורט של בית הספר ארזים מכיוון רחוב הארז.

תב"ר זה בסך של כ-160 אלף שקלים (כולל הסדרת הכניסה לבית מרים) הוא חלק משורה של תב"רים לטובת פיתוח הישוב בסך של כ-1.3 מליון שקלים, אשר אושרו לפני מספר חודשים על ידי מליאת המועצה ובהם:600  אלף שקלים להקמת מגרש מיני פיץ' נוסף בישוב (מגרש ספורט רב תכליתי), 150 אלף שקלים לתיכנון פארק משחקים ברחוב כליל החורש (כולל חניות ותמרור מתאים), 200 אלף שקלים לתיכנון כניסה נוספת לאזור התעסוקה, 150 אלף שקלים לשיפוץ מגדל המים המיתולוגי לטובת הכשרת ארכיון ישובי ו-88 אלף שקלים לטובת תכנית בנושא מודעות לזיהום אוויר שתועבר במערכת החינוך.

העבודות לשיקום השכונה הותיקה, כולל הסדרת רחוב הדקל, עברו להילוך גבוה והן מתקדמות על פי לוחות הזמנים, כך גם עבודות התשתיות בשכונת פרדס וחסכון והשכונה המערבית. כל העבודות מתבצעות תוך פיקוח וליווי של צוות המועצה, המנכ"ל עוזי פריד והמהנדסת אתי בוצין, כאשר אחת לשבוע מתקיימת פגישת עבודה בנושא עם ראש המועצה עפר בן אליעזר והצוות המקצועי המלווה כאשר במקביל מתקיימים פעמיים בשבוע סיורי רחוב עם רחוב המועצה וצוות המועצה.

עפר בן אליעזר: "נמשיך לפעול לפיתוח הישוב בן על ידי הקמת שכונות חדשות והן על ידי שדרוג התשתיות הקיימות, תוך יידוע ושיתוף הציבור. אני מזמין את תושבי רמת ישי לבוא ולקחת חלק במפגשי הציבור המתקיימים על בסיס קבוע לפי חלוקה לאזורי מגורים ברמת ישי".