מנהל חדש למתנ"ס "נאות ישי" ברמת ישי אבי בר-קב

מנהל חדש למתנ"ס נאות ישי ברמת ישי- אבי בר-קב (37) בעל ניסיון ניהולי רב בתחום הקהילתי. בר-קב יחליף את אילן חכמו שניהל את המתנ"ס בארבע השנים האחרונות ועובר לנהל את רשת המתנסים בכפר יונה.

אבי בר-קב שנכנס רשמית לתפקיד השבוע, ניהל בשנה האחרונה את המרכז הקהילתי בית ויצו בעפולה וקודם לכן ניהל במשך חמש שנים את מרכז הצעירים בעפולה. ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר המלווה מקרוב את פעילויות המתנ"ס, המשמש כזרוע ביצועית של המועצה בתחום התרבות, נפגש עם אבי בר-קב לפגישת עבודה ראשונה וציין כי המועצה תמשיך לתמוך ולתת רוח גבית לפעילויות המתנ"ס.

קודם לכן נפרד עפר בן אליעזר מאילן חכמו והודה לו על התקופה המשמעותית שבה כיהן כמנהל המתנ"ס ופעל רבות לרווחת  התושבים, תקופה בה התרחבה משמעותית פעילות המתנ"ס בד בבד עם שדרוג המתקנים והתשתיות.

עפר בן אליעזר: "ברצוני להודות מעומק ליבי למנהל המתנ"ס אילן חכמו שעשה עבודה יוצאת מהכלל יחד עם הצוות הנפלא שלו ועל תקופה מבורכת של עשייה. מחליפו של אילן, אבי בר-קב הוא אדם בעל ניסיון רב בניהול וזיקה ברורה לקהילה, ויחד בכוחות משותפים נפעל לשדרוג פעילויות המתנ"ס. המועצה תמשיך לתת רוח גבית למתנ"ס באופן של תמיכה כספית ישירה ותמיכה עקיפה, לרווחת התושבים".

אבי בר-קב: "מדובר באתגר חדש ומעניין עבורי. אני נכנס אל תוך תקופה של בניית שנה והכנת תקציב ובמקביל לומד את הישוב וצרכיו בסיוע צוות המתנ"ס והמועצה. אני מתכוון להביא את האני מאמין שלי יחד עם ההתאמה לצורכי הציבור הכוונה היא לשמור על הדברים הטובים הרבים שהמתנ"ס מציע, ולקדם דברים נוספים ולהרחיב את סל השירותים".