מפגש "שולחן עגול"

חדש ברמת ישי- פרויקט HELPI לגיוס מתנדבים למילוי צרכים חד פעמיים ונקודתיים

מספר ימים לפני ראש השנההתקיים מפגש "שולחן עגול" של נציגי גופי ההתנדבות ברמת ישי, מפגש שכלל טקס הרמת כוסית לשנה החדשה וכאמור בהשתתפות רכזי הארגונים המתנדבים בישוב: במועדון "ארז", במתנ"ס, בביה"ס ובגן, בסוכת שלום, במשמר האזרחי, בקיר הטיפוס, בחב"ד ובמועצה.
את המפגש כיבדו בנוכחותם ראש המועצה עפר בן אליעזר, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים שרה גייצהאלס, מנהל המתנ"ס אבי ברקב, רכזת מתנדבים יישובית שרה סרנצקי והעובדת סוציאלית האחראית על תחום מתנדבים דגנית במברגר. במהלך הערב הוצג פרויקט חדש שהושק לאחרונה ברמת ישי- פרויקט HELPI לגיוס מתנדבים למילוי צרכים חד פעמיים ונקודתיים.
במהלך הערב בירך ראש המועצה עפר בן אליעזר את הנוכחים והדגיש את חשיבותה של ההתנדבות בישוב המחזקת את החוסן הקהילתי. שרה גייצהאלס הודתה למתנדבים על פועלם לאורך השנה בהתמדה וברצינות ושרה סרנצקי, סיכמה את שנת הפעילות הענפה בתחום ההתנדבות ובירכה על הפרויקטים ההתנדבותיים החדשים שהחלו השנה.
דגנית במברגר שיתפה את הנוכחים בפרויקט חדש HELPI לגיוס מתנדבים למילוי צרכים חד פעמיים ונקודתיים. פרויקט זה הושק בישוב לאחרונה ומטרתו לחבר בין אנשים שרוצים להתנדב לכאלה שזקוקים לסיוע על בסיס התנדבות באופן נקודתי ו/או חד פעמי (כמו: הסעת תושב לטיפול רפואי, לקניות או סיוע בתיקון או צביעה).
בחלקו השני של הערב נהנו הנוכחים מהרצאתו של אהוד שפירא בנושא חשיבה קוגניביטית ושיפור הזיכרון. ההרצאה הייתה מרתקת והדגישה את החשיבות של אימון החשיבה והזיכרון לטובת שמירה על היכולות עם העלייה בגיל.
עפר בן אליעזר: "כמו תמיד היה כיף גדול לפגוש ולשמוע את רכזי ארגוני המתנדבים ברמת ישי. מערך ההתנדבות הוא חלק מחוסנה של קהילה, והרחבתו המתמדת לאורך השנים מעידה אין מונים על חוזקה של קהילת רמת ישי".