סיום שנת הלימודים בבתי הספר ובחוגים ברמת ישי muhhi בשלל טקסים ואירועים מרשימים

ברמת ישי ציינו את סיום שנת הלימודים בבתי הספר ובחוגים ברמת ישי בשלל טקסים ואירועים מרשימים שהתקיימו במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר שהגיע לברך ולהתרשם מהתוצרים. ביום שני השבוע התקיים בבריכה טקס הסיום של שכבת ו בבית הספר ארזים כאשר שבוע לפני כן התקיים טקס הסיום של שכבת כיתות ט' בחט"ב ביובל, שהתקיים גם כן בבריכה. ראש המועצה עפר בן אליעזר, רב הישוב הרב יצחק יוסף וולסוב, מנהלת מחלקת החינוך מירי דרוקר ומנהלות בתי הספר, לילך סיסו (ארזים) ושרה וקנין (היובל) נשאו דברי ברכה והעניקו שי מתנת המועצה והמועצה הדתית. לאחר מכן התקיימו מופעים מושקעים ביותר וססגוניים אשר סחטו מחיאות כפיים מהקהל הרב.

במסגרת מדיניותו לקידום החינוך בישוב, קיים עפר בן אליעזר לרגל סיום השנה מפגשי סיכום עם הצוותים החינוכיים וועדי ההורים בבית הספר היסודי ארזים ובחט"ב היובל.

במקביל, עם סיום עונת החוגים התקיימו ברחבי רמת ישי שלל ארועים וטקסי סיום. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר השתתף בארועים וברך את העושים בדבר.

בין היתר ביקר עפר בן אליעזר בתערוכת הציורים של האמנים הצעירים שהתקיימה בבית מרים והתרשם מהעבודות. מדובר בתערוכת ציורים ועבודות אמנות שונות של האמנים הצעירים בחוג ברמת ישי בהדרכתן של כוכי ומעיין חיו.

שלושה ימים לפני כן התקיים מופע הסיום של חוגי הריקוד של מרכז קהילתי רמת ישי. בזה אחר זה עלו הקבוצות מגיל גן ועד תיכון והופיעו בשלל תלבושות לקול מחיאות הכפיים של הקהל כאשר הנושא השנה היה סיפורי התנ"ך. בן אליעזר ברך את הקהל שגדש את האולם בבית מרים ואת המדריכות על שנת פעילות עניפה ומוצלחת (המופע התקיים בשני "מושבים").

כמו כן השתתף בן אליעזר בטקס סיום עונת הכדורסל של הפועל מרנין טבעון ובטקס הזיכרון לזכר האחים פינקי ויאיר מרנין ז"ל. ענף הכדורסל התחרותי ברמת ישי פועל במסגרת עמותת מרנין ומפעיל 3 קבוצות ליגה אשר אחת מהן, קבוצת קט-סל ב' זכתה בשבוע שעבר באליפות ובן אליעזר ברך את השחקנים על ההישג.

ועוד בענייני ספורט. בן אלעזר השתתף בטקסי סיום העונה של חוגי הקט-רגל ענף ההוקי גלגליות, שקבוצת הנוער של המועדון זוכה השנה בדאבל, טניס השדה ובית הספר לכדורסל.

עפר בן אליעזר: "ביקרתי באירועי הסיום של שכבות כיתות ו' בבית הספר ארזים ו-ט' בחט"ב היובל שמסיימים את לימודיהם בבית הספר והתרשמתי מהפקות מושקעות ומרשימות. כמו כן ביקרתי בטקסי הסיום של החוגים השונים בתחומי האמנות, הריקוד והספורט והתרשמתי מדור העתיד המוכשר שלנו ומשפע הפעילויות אשר מרכז קהילתי רמת ישי בהובלתו של אילן חכמו מציע לתושבים, תודה לממלא מקומי ויו"ר ועדת חינוך יונתן הירשפלד למנהלת מח' החינוך מירי דרוקר   ולכל  העוסקים במלאכה, מנהלות, מורות, גננות, צוות המנהלה וצוות המתנ"ס . רמת ישי – קצב העיר קסם הכפר".

מצב תמונה-טקס סיום שכבת ו'

קרדיט צילום: עמית אלוני