נשף פורים ברמת ישי

רמת ישי חגגה ביום חמישי האחרון את חג הפורים במסיבת פורים יישובית למבוגרים ובמרכזה הופעה של הזמרת הפופולרית עינת שרוף. מאות מתושבי רמת ישי והאזור גדשו את בית התרבות של רמת ישי, בית מרים, ונהנו מכיבוד קל, המון אלכוהול חופשי, תחרות תחפושות נושאת פרסים ומסיבת ריקודים אל תוך הלילה.

נשף הפורים ברמת ישי- מסורת יישובית הנמשכת מזה מספר שנים שנערכה הפעם בבית מרים והיא מהווה המשך של שלל אירועי פורים שהתקיימו בישוב ובהן הפורימון שהתקיים ביום שלישי ברחבת המתנ"ס, טקס קריאת המגילה שאורגן על ידי בית חב"ד, ומסיבות הפורים בבתי הספר ובמועדונים הקהילתיים.

הערב התחיל בדברי ברכה של ראש המועצה, עפר בן אליעזר, בתחפושת קוסם, אשר ברך את הנוכחים בברכת חג פורים שמח. בן אליעזר השתתף בערב ולקח חלק פעיל במעגלי הריקודים.

לאחר מכן התקיימה תחרות תחפושות נושאת פרסים בה זכתה מרסל לוי בתחפושת מושקעת של ערבי. מרסל לוי אשר זכתה מבין שלל התחפושות המרשימות, המושקעות והמקוריות, זכתה בשובר לקפה קפה ברמת ישי על סך 350 שקלים. המקום השני זכה בשובר בסך 240 שקלים לקפה קפה, המקום השלישי בשובר לג'פניקה על סך 200 שקלים והמקום הרביעי שובר 120 שקלים לקפה קפה.

לאחר מכן החלה ההופעה של עינת שרוף שלא הותירה אורח אחד על מקום מושבו. מעגלי הרוקדים מילאו את הרחבה בריקודים ובקול שירה יחד עם שרוף. לקינוח נהנו האורחים ממסיבת ריקודים של D.j  רועי טאוב.

על הפקת הערב היו אחראים וועדת התכניות של המתנ"ס, יו"ר הוועדה ויקטוריה גרדוס, וחבריה אבי גורודיסקי, זבולון בר-לב, נעמי קוסקוף, איטה הייבלום, ורכזת התרבות על המתנ"ס, רינת שני.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר: "נשף פורים ברמת ישי עם עינת שרוף. כייף גדול עם קהילה שמחה, תוססת ומתלהבת. תודה גדולה לכל העושים בדבר-לצוות המתנ"ס-המנהל אבי ברקב, רכזת התרבות רינת שני ולחברי וועדת תכניות. רמת ישי – קצב העיר קסם הכפר".