ראש המועצה אירח את שר הכלכלה אלי כהן לפגישה עבודה

 

במסגרת פעולות ראש המועצה לחיזוק הקשר עם השלטון המרכזי וגיוס תקציבים להמשך פיתוח רמת ישי, אירח ביום שלישי שעבר עפר בן אליעזר את שר הכלכלה אלי כהן לפגישה עבודה. השר אלי כהן הגיע מלווה בצוות המקצועי של משרדו, מנהל פיתוח אזורי תעשייה יגאל צרפתי וכן נציגים בכירים מארגון מעוף, רשות החדשנות ועוד.

עוד השתתפו בפגישה מנכ"ל המועצה, עוזי פריד, מנהלת מחלקת החינוך מירי דרוקר, ומ"מ ראש המועצה יונתן הירשפלד.

הפגישה כללה פגישת עבודה וסיור באזור התעסוקה, כולל ביקור במתחם ה-open vally, (אופן וואלי) שנחנך לפני כשנתיים.

עפר בן אליעזר החל את הפגישה בסקירה על תולדות רמת ישי ומאפייני הישוב, תוך דגש על המורכבות של ישוב המדורג סוציו אקונומי 8, אשר אזור התעסוקה שלו אינו נהנה מעדיפות לאומית. בנוסף הזכיר בן אליעזר את בעיות הרישוי בהן נתקלים העסקים.

ראש המועצה סיפר על פיתוח הישוב ואזור התעסוקה וביקש מהשר לפעול לסיוע בגיוס תקציב לטובת סלילת כביש כניסה נוסף לאזור התעסוקה לאחר שתב"ע בנושא כבר אושרה.

השר כהן, הפגין בקיאות רבה בנעשה ברמת ישי וגילה אוזן קשבת לצרכי הישוב והטיל על צוות משרדו לבדוק כיצד ניתן לסייע לרשות לקדם עסקים בישוב.

לאחר מכן ערך בן אליעזר לשר כהן סיור באזור התעסוקה כולל ביקור ב-"אופן וואלי", שם שוחחו השר כהן ובן אליעזר עם צוות המשרד ועם עובדים במקום. כהן הביע בפני עפר בן אליעזר את התרשמותו מתנופת הפיתוח בה נמצא הישוב, ובפרט אזור התעסוקה.

בתום הפגישה סוכם כי צוות המועצה יעמוד בקשר עם צוות משרד הכלכלה בנוגע לקידום הנושאים שעלו בפגישה.

עפר בן אליעזר: "אירחתי את שר הכלכלה אלי כהן לפגישת עבודה וסיור ברמת ישי,  מטרתה של הפגישה היתה המשך קידום ופיתוח אזה"ת ועזרה לעסקים. אני מודה לשר על הנכונות לעזור ועל העשייה הברוכה שלו במשרד הכלכלה".