ראש המועצה עפר בן אליעזר גייס מאה אלף ש"ח לפעילות למען האזרחים הוותיקים ביישוב

 

במסגרת פעילותו לקידום האזרחים הוותיקים והגמלאים ברמת ישי, גייס ראש המועצה עפר בן אליעזר סכום של כמאה אלף ש"ח מהמשרד לשוויון חברתי שיהיה מיועד לפעילות בתחום זה ברמת ישי.

התמיכה היא פועל יוצא של הסכם שחתם עפר בן אליעזר עם המשרד לשוויון חברתי ובהמשך לקול קורא שהפיץ באחרונה המשרד לטובת קיום פעילויות לאזרחים ותיקים ברשויות המקומיות.

טקס החתימה התקיים בשבוע שעבר במסגרת כנס חשיפה לראשי רשויות לערים חכמות בירושלים במעמד השרה גילה גמליאל ומנכ"ל המשרד אבי כהן, שחתמו על הסכם יחד עם עפר בן אליעזר.

זו פעילות נוספת של ראש המועצה לקידום וחיזוק מעמד האזרחים הוותיקים בישוב. יצויין כי בשנים האחרונות השקיעו המועצה והמתנ"ס מאות אלפי שקלים בשדרוג מועדון הגמלאים מועדון ארז. עפר בן אליעזר מלווה מקרוב את פעילויות הגמלאים בישוב ואף משתתף בחלק מהם, דוגמת "הטיול המזמר" שהתקיים ביוזמתו בשבוע שעבר ברחבי עמק יזרעאל.

ראש המועצה עפר בן אליעזר: "האזרחים הוותיקים הם עמוד תווך בקהילה שלנו ברמת ישי, בהתאם לכך חתמתי עם השרה לשוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל על הסכם ובמסגרתו מימון של כמאה אלף שקלים לפעילות למען הוותיק, אני מבקש להודות לגב' איטה הייבלום על התנדבותה ועשייתה למען הוותיקים, לשרה גילה גמליאל ולכם האזרחים הוותיקים על מי שאתם, בברכת שנה טובה".

מצ"ב תמונה מהחתימה על ההסכם- עפר בן אליעזר עם השרה גילה גמליאל ומנכ"ל המשרד אבי כהן