תקציב 2018 אושר במליאת המועצה

מליאת מועצת רמת ישי אישרה את התקציב השוטף לשנת 2018 בסך של כ-38.2 מיליון שקלים-(38,283,200), גידול של 600 אלף שקלים לעומת תקציב 2017 שעמד על סכום של כ-37.6 מיליון שקלים ותקציב שיא בתולדות הישוב.

התקציב אושר במליאת המועצה שהתקיימה ביום חמישי שעבר ברוב של שבעה חברים לעומת שניים.

הנתון הבולט בתקציב גם השנה הוא תקציב החינוך שגדל גם השנה, הפעם בכחצי מליון  שקלים- ועומד על כ-14,065 מליון שקלים שהם  כ-37 אחוז מסך התקציב.

יצויין כי זוהי השנה התשיעית שתקציב החינוך גדל ובסך הכל עלה משנת 2009 (תחילת כהונתו של בן אליעזר) בכשבעה מיליון שקלים ולמעשה הכפיל את עצמו.

גידול נרשם גם בסעיפי הרווחה וההנחות גם בהם נרשם גידול והם מהווים כ-19 אחוז מהתקציב הכללי. סעיפי תקציב בולטים נוספים: הוצאות כלליות-39 אחוז, מלוות- 5 אחוז. התקציב כולל בין היתר גם הגדלת תקצוב לאוכלוסייה הוותיקה ותקצוב נושאים כגון קשב וריכוז ומצוינות בספורט.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, התייחס לתקציב ואמר: "בהכנת התקציב הושקעו שעות רבות של מחשבה. מדובר בתקציב אחראי ונכון לרמת ישי אשר נותן מענה ראוי לצרכי התושבים ומבטא את סדרי העדיפויות של המועצה ובראשם נושא החינוך, שגם השנה נמצא, כמו בכל תשע השנים שלי בתפקיד, במגמת עלייה ומהווה כ-37 אחוז מהתקציב. תודה לממלא מקום ראש המועצה יונתן הירשפלד ולסגן ראש המועצה שלומי ביטון ולחברי המועצה עמית טננבאום, יפעת וקנין, דב ברקאי וגיא זקס על הלמידה, ההתייחסות, הרצינות, האכפתיות והמקצועיות. יחד נמשיך להצעיד את רמת ישי קדימה. רמת ישי – קצב העיר קסם הכפר".

 

לצפייה במצגת נא ללחוץ על הקישור:  תקציב 2018 מצגת