אירוח ראשי מועצות מקומיות

18.7.21 – למעלה מ-50 ראשי מועצות מקומיות מכל רחבי הארץ השתתפו ביום שלישי שעבר בכנס פורום העמיתים הארצי של מועצות מקומיות אותו אירחה רמת ישי. האירוע התקיים בבית מרים ביוזמת ראש המועצה עפר בן אליעזר ובמעמד יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס וראש עיריית מודיעין מכבים-רעות ויו"ר הפורום פיני בדש, ראש מועצת עומר. הכנס שנערך לראשונה במתכונת זו מאז פרוץ מגפת הקורונה זכה לשבחים בזכות רמת הארגון והתכנים המגוונים.

ראש המועצה עפר בן אליעזר, המשמש כיו"ר וועדת הכספים והסכמי השכר במרכז השלטון המקומי פתח בסקירה על התפתחותה של רמת ישי בעשור האחרון וסיפר על כמה מהאתגרים העומדים בפניו במהלך כהונתו.

רם סידיס, המשנה למנכ"ל המרכז השלטון המקומי ומנהל החדשנות, העביר הרצאה בנושא חדשנות, יועץ התקשורת ממי פאר סיפר על תדמית ראש הרשות ולבסוף התקיים דיון בנושא התמודדות עם הקורונה. יו"ר המרכז לשלטון מקומי חיים ביבס הודה לבן אליעזר על האירוח והתייחס בין היתר בדבריו לרפורמת גביית הארנונה של משרד האוצר.

עפר בן אליעזר: "רמת ישי שמחה וגאה לארח עשרות רבות של ראשי מועצות מקומיות וישובים בסדר גודל של רמת ישי. היה כנס פורה בו שמענו והשמענו, החלפנו מידע וטיפים חשובים לניהול וקידום הישוב".