להורדת האפליקציה

להורדה ב app store – לאייפון

להורדה ב google play – לאנדרואיד

אפליקציה לתושבים

מועצת רמת ישי השיקה שירות חדש לתושבי רמת ישי-אפליקציה לתושבים, אשר תאפשר התקשרות עם המועצה לקבל אינפורמציה חיונית, לשאול שאלות, לדווח על מפגעים ותקלות ועוד.

ראש המועצה עפר בן אליעזר אשר הוביל את נושא הטמעת האפליקציה יחד עם מנכ"ל המועצה עוזי פריד, הדגיש כי מדובר בשדרוג משמעותי בשירות לתושב אשר מתבטא גם בפשטות הפעולה לה נדרש התושב על מנת לתקשר עם המועצה וגם לטובת מעקב אחר ביצוע המשימות והמטלות ועדכון התושב על תהליך הטיפול בפנייתו, האפליקציה מחוברת למערכת CRM  אשר מהווה כלי ניהולי נוסף לצוות המנהלים של המועצה .

כאמור האפליקציה מהווה דרך נוספת להתקשרות עם המועצה וניתן למצוא בה מספר פונקציות חיוניות ובהן: מסך הגדרות של מספרי טלפונים ללחצן מצוקה, דיווח למוקד על תקלות ומפגעים בצירוף צילום המפגע, איזור אישי להשארת פרטים וקבלת הודעות ומעקב אחרי דיווחים, הודעות המועצה בשגרה ובחירום, ספר טלפונים לחיוג ישיר וכן דואר ישיר לבעלי תפקידים במועצה, לחצן מצוקה בעזרתו יוכלו התושבים לדווח בזמן אמת על מצב מצוקה.

כמו כן ישנו אזור הנקרא "רמת ישי שלי" המכיל מידע שימושי, קישורים לאתר המועצה והערוצים החברתיים של המועצה ועוד.

האפליקציה זמינה להורדה וידידותית למשתמש וניתן להוריד אותה על ידי חיפוש המילה רמת ישי בטלפונים החכמים-GOOGLE PLAYאו APP STORE

את האפליקציה פיתחה חברת CT CONNECT   והיא הוצגה לאחרונה במליאת המועצה בפני חברי המועצה.

ראש המועצה עפר בן אליעזר: "במסגרת המשך השירות לתושב השיקה המועצה אפליקציה חדשה לתושבי רמת ישי בה דרכים מגוונות נוספות ליצירת קשר עם המועצה, לדיווח על מפגעים, קבלת אינפורמציה חיונית ודיווח בזמן אמת על מקרה מצוקה. הדיווחים מהאפליקציה מסונכרנים אל מול מנהלי המחלקות וצוות העובדים, אשר עבר לאחרונה הדרכה בנושא. אני קורא לתושבי רמת ישי להוריד את האפליקציה ולהיעזר בה בכל האמור לנושאים המוניציפאליים השוטפים".