המועצה אישרה כשלושה מליון שקלים לפארק

בשורה נוספת לתושבי רמת ישי. לאחר הכשרת שביל סובב רמת ישי (חלק ב' של הפרויקט מבוצע בימים אלה) ושדרוג פארק קותי שהעבודות בו הסתיימו לאחרונה, מובילה מועצת רמת ישי פרויקט נוסף אשר יוסיף נדבך נוסף לתרבות הפנאי והנופש בישוב-פארק כליל החורש.

מליאת המועצה אישרה בישיבתה שנערכה ביום רביעי שעבר תב"ר בסכום 2.9 מליון שקלים להקמת פארק כליל החורש שיוקם בקצה הרחוב. את התקציב גייס ראש המועצה עפר בן אליעזר ממפעל הפיס. קודם לכן אישרה המועצה תקציב של 150 אלף שקלים לתיכנון. בן אליעזר הדגיש בפני מליאת המועצה כי יפעל לגיוס תקציבים נוספים לפרויקט זה. התכנית שהוצגה בפני חברי המועצה מגלמת בתוכה בין היתר הערות והארות שנתקבלו על ידי תושבים ששותפים בהליך ולוקחת בחשבון מספר נושאים ובהם: חניה, מדרכות, תאורה, נגישות, מקומות ישיבה ועוד.

יצויין כי כחלק ממדיניות השקיפות ושיתוף התושבים בתהליכים ובפעולות אותן מבצעת מועצת רמת ישי התקיים לפני כשלושה חודשים מפגש שיתוף ציבור בנוגע להקמת הפארק ברחוב כליל החורש בהשתתפות עשרות תושבים. יחד עם בן אליעזר השתתף במפגש הצוות המקצועי של המועצה: המנכ"ל עוזי פריד, מהנדסת המועצה אתי בוצין ועוזרת ראש המועצה סיגלית ברזאני, אשר רשמו לפניהם מספר נקודות ודגשים שהועלו על ידי התושבים וכאמור נלקחו בחשבון במסגרת ההליך.

על פי התכנית מדובר בפארק משחקים משולב על שטח של כ-4 דונמים ב"שטח חום" בקצה רחוב כליל החורש, כולל שני מתחמי משחקים, מסלול פאמטראק (מסלול אתגרי) ושטח עם דשא.

בן אליעזר: "פארק כליל החורש, יחד עם שביל סובב רמת ישי שהולך ונשלם ופארק קותי שאת הקמתו השלמנו לאחרונה, משדרגים משמעותית את חיי הפנאי והנופש של תושבי רמת ישי. אני מודה ליו"ר וועדת תיכנון ובניה, ניר חבקין, על שיתוף פעולה לקידום הנושא, לתושבים אשר משתתפים בתהליך, למנכ"ל המועצה עוזי פריד, למהנדסת המועצה אתי בוצין ולחברי המועצה על הרוח הגבית".

פארק כליל החורש הדמיה