טניס שולחן העפילה לליגה הארצית

ענף חדש הולך וצובר תאוצה ברמת ישי. שנה אחת בלבד לאחר שהוקמה קבוצת טניס שולחן יצוגית ברמת ישי היא רשמה בשבוע שעבר הישג מרשים לאחר שהעפילה לליגה הארצית בזכות ניצחון 1:8 על הפועל באר שבע המשחקי הפלייאוף. הענף עצמו צובר תאוצה ברמות התחרותית והחוגים פעילים בו כ-60 טניש"אים.

ראש המועצה עפר בן אליעזר המלווה את הענף ונותן רוח גבית לספורט התחרותי והעממי ברך את רון דוידוביץ שמוביל את הענף בישוב ואת רכז הספורט במתנ"ס יריב עזר על ההישג.
כאמור בסיום משחקי הפלייאוף הפועל רמת ישי רשמה ניצחון מרשים 1:8 על הפועל באר שבע ועלתה לליגה הארצית. קודם לכן גברה 2:7 בחצי הגמר על הפועל באר טוביה.
את הפעילות מובילים המאמנים נדב רחמים ורון דוידוביץ, סגן אלוף הארץ, תושב הישוב שעושה ימים כלילות על מנת לקדם את הענף. סגל הקבוצה כולל את: אביב וייג, נדב רחמים, גלינה ריבצין, יקיר טאיבי, ישראל גור-אריה וארז ברקוביץ. רון דוידוביץ`, מנהל הפועל רמת ישי: "בפלייאוף הצלחנו להרשים עם משחקים מצוינים, כשגם במהלך השנה ניסינו לשלב שחקנים נוספים כחלק מהסגל. עלינו ממש במחזור האחרון לפלייאוף, כך שהעלייה הזו היא עוד יותר מתוקה. זו בסך הכל העונה הראשונה שלנו בליגה ותחושת הסיפוק גדולה. עמדנו במטרה שהייתה לעלות ליגה וכעת עם האוכל בא התיאבון. אנחנו מקווים שבשנה הבאה נמשיך את המומנטום ונעפיל ללאומית".

יריב עזר מנהל תחום הספורט ברמת ישי: "אין לי ספק שההצלחה של הקבוצה הבוגרת תיתן דחיפה לאותם ילדים שכבר היום יוצאים לתחרויות רשמיות של האיגוד. נמשיך להשקיע בענף ובאנשים שמצעידים אותו קדימה. תודה גדולה למאמנים על המסירות והעבודה הקשה לאורך השנה".

עפר בן אליעזר ראש המועצה: "יישר כוח לרון וליריב על קידום ענף הטניס שולחן. ההתקדמות הזו היא חלק ממגמה כללית של קידום והתקדמות ענפי הספורט השונים בישוב. ביקרתי בשבוע שעבר בטקס הסיום של חוגי הג'ודו והתעמלות המכשירים והתרשמתי מהפעילות העניפה וממספר המשתתפים הגדול. מחלקת הספורט מפעילה כיום קרוב לאלף משתתפים ב-35 תחומים שונים וזו גאוה גדולה. אני מודה לסגני, יו"ר וועדת הספורט הישובית שלומי ביטון על שיתוף הפעולה והרוח הגבית לקידום הספורט ברמת ישי".

טניס שולחן עליה לליגה הארצית