חגיגות יום העצמאות בנוסח רמת ישי

8.4.2021 – חגיגות יום העצמאות יתקיימו ברמת ישי אחרי הפסקה של שנה בעקבות משבר הקורונה. האירועים יתקיימו השנה במתכונת שונה ומקורית בשישה מוקדי פעילות שונים בכדי לצמצם התקהלויות ועל מנת לאפשר מגוון פעילויות לכל קשת הגילאים. בנוסף תעבור "משאית שמחה" ברמת ישי ואיתה הזמרת האהובה אורנה דץ. ששת המוקדים: במת הטקס ברחבת המתנ"ס, ערב שירה בציבור בגן קותי, ריקודי עם במגרש ארזים, מתחם נוער ודוכנים במגרש חט"ב היובל, מתחמי מתנפחים לילדים במגרש ההוקי גלגיליות מול הבריכה ומגרש הספורט ברחוב חלמית. בבמת הטקס יתקיים טקס הכתרת יקיר רמת ישי וכמו כן הופעות של להקות מקומיות וברכת ראש המועצה עופר בן אליעזר. גן קותי יהפוך למתחם "שירה בציבור" עם שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, מגרש הספורט של ביה"ס ארזים יהפוך למתחם הרקדה עם מרקיד, כאמור מתחמי ילדים גילאי 4-12 יפעלו במגרשי הספורט ברחוב החלמית ובמגרש ההוקי מול הבריכה. במגרש החט"ב יהנו בני הנוער מתחנות משחק מולטימדיה ותקליטן.

צוות ההפקה הינחה את מחלקת התפעול להכשיר את המתחמים, כך שיתאימו לסוג הפעילות, מבחינת דיגלול, תאורה וחשמל, ניקיון, גישה, גינון ועוד.

ראש המועצה עופר בן אליעזר: "בעקבות הנסיבות והרצון לקיים חגיגות יום העצמאות לצד שמירה על ההנחיות ונקיטת משנה זהירות, קיבלנו החלטה לקיים את החגיגות השנה במתכונת שונה ומקורית תוך דגש על בריאות הציבור. המתחמים השנה פוזרו לשישה מוקדים כאשר הדגש הוא על הימנעות מהתקהלויות ופעילויות באוויר הפתוח. יצרנו מגוון פעילויות מהנות שנותנות מענה לכל הגילאים, ממתחם מתנפחים לגילאים הצעירים, דרך פעילויות לבני הנוער, שירה בציבור וריקודי עם לתושבים המבוגרים יותר. אני קורא לתושבי רמת ישי לקחת חלק באירועים השונים תוך שמירה על ההנחיות. יום העצמאות שמח".

יום העצמאות