חניה חופשית לתושבי רמת ישי מעל גיל 67

הטבה לתושבי רמת ישי הוותיקים. רשות התמרור בראשה עומד ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר החליטה על פי סמכותה מכוח חוק העזר לרמת ישי (העמדת רכב וחנייתו 2020), התשפ"א-2020 כי תושבי רמת ישי אשר גילם 67 ומעלה זכאים לחניה חופשית ללא תשלום אגרת חניה בכל שעות היום באזורים המסומנים בכחול ולבן.

לצורך קבלת ההטבה יש להיכנס לאתר המועצה בלשונית "קישורים"-"תו תושב", לעדכן את הפרטים (ישנו שדה נוסף לבני 67 ומעלה). יצויין כי התו הדיגיטלי יכנס לתוקפו לאחר קבלת אישור מהמועצה.

תושבים בני 67 ומעלה שכבר קיבלו את הטבת "תו התושב" (3 שעות חופשיות חינם) מתבקשים ליצור קשר טלפוני עם המועצה (04:9039800), על מנת לקבל את ההטבה החדשה.

לאחר הרישום במערכות וקבלת אישור על הרישום, לבני ובנות 67 ומעלה אין צורך להפעיל פנגו/סלופארק ברמת ישי.

יצויין כי במסגרת הסדרת החניה באזורי מסחר ברמת ישי בהתאם למדיניות המועצה סומנו אזורי החניה בכחול לבן ושולטו בהתאם והחל מה 17.10.21 נגבה תשלום בגין החניה. תושבי רמת ישי זכאים כאמור ל"תו חניה דיגיטלי" המקנה חניה חינם לזמן של 3 שעות (במצטבר).

מנכ"ל המועצה איציק זכאי ציין כי ניתן לקבל סיוע בהנפקת ה"תו הדיגיטלי" במחלקת הגביה. כן מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובירור. יש להפעיל את הפנגו/סלופארק גם לבעלי תו חניה, למעט במקרה של תו דיגיטלי לבני 67 ומעלה.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר: "האוכלוסייה הוותיקה ברמת ישי בראש מעייננו ואנו גאים להעניק הטבה זו לתושבינו הוותיקים שגילם מעל 67. תודה למנכ"ל המועצה איציק זכאי ולמנהל מחלקת הבטחון והפיקוח יחיאל סבג על הובלת התהליך".

חניות כחול-לבן אזהת