מובילים גם בספורט

18.7.21 –

ג'ודו: זהב לדור העתיד

גאוה גדולה לרמת ישי. נועם שטיינר בן ה-12 זכה באליפות ישראל לג'ודו שהתקיימה בשבוע שעבר במשקל עד 55 קילוגרם. נועם מתאמן מספר שנים בענף, ומשמש כעוזר מאמן בחוגי הג'ודו של המרכז הקהילתי ברמת ישי. את הענף מובילים בישוב אסף נחמיאס ושחר שגיא. ענף הג'ודו נכנס לתחום הספורט במרכז הקהילתי (מתנס) רמת ישי לפני 3 שנים ופעילים בו כ-40 ספורטאים. ביום רביעי שעבר ערך ראש המועצה עפר בן אליעזר קבלת פנים לשטיינר בלשכתו והעניק לו תעודת הוקרה בשם המועצה על הישגיו הראויים לציון ואמר לו: "הבאת גאוה גדולה לישוב. יישר כוח".

הוקי גלגליות: אליפות שלישית ברציפות

הישג ספורטיבי נוסף לענף ההוקי גלגליות ברמת ישי. מועדון ההוקי גלגליות רמת ישי זכה במוצאי השבת שעברה באליפות ישראל לבוגרים זו הפעם בשלישית ברציפות. הקבוצה גברה בתום משחק דרמטי 3:4 על גבעת עדה במשחק שנערך בבית לחם הגלילית. את שער הניצחון ("שער הזהב") כבש איתי בן יעקב. את הקבוצה מדריך רותם בן אליעזר המשמש גם כשוער הקבוצה ומנהל הקבוצה הוא נבו ברבלט. הקפטן הוא נבו כהן אשר סיים את העונה כסגן מלך שערי הקבוצה. יתר שחקני הסגל: שלומי כהן, אסף בן אליעזר, גל לילך, דוד ארזי, זיו וולצקי, תומר נועם, אלעד דגול, אור רואש, נבו ברבלט ואביב הרוניאן. ראש המועצה עפר בן אליעזר צפה במשחק וברך את השחקנים בסיום על הזכייה באליפות ואמר לשחקנים: "הבאתם גאוה גדולה לרמת ישי עם הזכייה באליפות ישראל בפעם השלישית ברציפות". ענף ההוקי גלגליות ברמת ישי נחשב למוביל בישראל והוא רשם בעשור האחרון שלל הישגים ותארים במסגרות הליגה והגביע ובקבוצות הגיל השונות. המועדון מפעיל מעבר לקבוצה הבוגרת גם קבוצת נוער וילדים ובית ספר להוקי גלגליות.

טניס שולחן: מדליות באליפות ישראל

הישגים לרמת ישי בענף נוסף בישוב-טניס שולחן. במהלך השבוע שעבר התקיימה אליפות ישראל בטניס שולחן כאשר את רמת ישי יצגה משלחת מכובדת שמנתה 15 ספורטאים:  שלושה מהם שבו עם מדליות ארד. אבי פרטוש ויובל וולפרט זכו במקום השלישי בקטגוריית בוגרים-דרג ב' ונמרוד הורן זכה במקום השלישי לגילאי 11 זוגות מעורב. עוד יצגו את האגודה: רון דוידוביץ' המנהל המקצועי של הענף, ישראל גור אריה, רוני קליין, רועי בכר, יאיר שניידר, נטע בן דוד, קורן דוידוביץ, נועם עטיה, נדב רחמים, אביב וייג, גלינה ריבצין. רון דוידוביץ' שייצג את נוף הגליל זכה במקום השלישי זוגות גברים- דרג א', ובמקום השלישי זוגות מעורב בדרג א'. יצויין כי במסגרת האגודה פועלות שתי קבוצות בוגרים ועוד קבוצה צעירה.

כדורסל-חזרה למתכונת עצמאית

לאחר מספר שנים של שיתוף פעולה עם הפועל מרנין טבעון, רמת ישי יצאה לפני למעלה משנה לדרך חדשה בענף הכדורסל, תחת השם הפועל רמת ישי והפעילה קבוצת ליגה, קט-סל ב', שניצחה את רוב הקבוצות לפחות פעם אחת במהלך העונה. מדובר בצעדים ראשונים, בדרך להקמת אגודה מסודרת שתכלול מספר קבוצות באיגוד הכדורסל. הקבוצה תמשיך לשחק בשנה הבאה בקט סל א'. בנוסף, מתאמנים כיום עשרות ילדים בבה"ס לכדורסל של המרכז הקהילתי. את הענף מוביל בנימין טוטינסקי. יריב עזר, מנהל תחום הספורט הפנאי ואורח חיים בריא במתנ"ס רמת ישי: "לפני שנתיים שמנו לעצמינו למטרה יחד עם המועצה לקדם ולפתח ענפי ספורט תחרותיים ברמת ישי, ואני שמח לראות את ההתקדמות בענפים טניס שולחן וג'ודו. תחום הספורט הוא בראש ובראשונה כלי לחינוך ולהעצמת המשתתפים בו. ההישגים של המשתתפים חשובים, אך הדרך וההתפתחות של מי שלוקח חלק בפעילות חשובים עוד יותר. זה המקום להודות לראש המועצה ולמנהל המרכז הקהילתי על הרוח הגבית ועל התמיכה בספורט, וכמובן לצוות המאמנים על עבודתם הקשה וההשקעה לאורך כל השנה". ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "אנו רואים בעיסוק בספורט כחינוך לכל דבר, חינוך לערכים, ומשמעת המשולבים יחד עם פעילות גופנית. אנו גאים על כך שרמת ישי מובילה עם הישגים  מרשימים ברמה הארצית גם בתחום הספורטיבי. יישר כוח לספורטאים על ההישגים המרשימים, ולמאמנים וההורים אשר מהווים מעטפת תומכת. נמשיך לתמוך בספורט ההישגי והעממי ברמת ישי. תודה ענקית למנהל המתנ"ס אבי ברקב ורכז הספורט יריב עזר על שיתוף הפעולה".