מועצת רמת ישי מחזקת את המשמר האזרחי

מועצת רמת ישי מרחיבה בימים אלה את מערך המשמר האזרחי בישוב וקיימה "מפגש התנעה" שמטרתו הרחבת מערך המתנדבים למען הבטחון היישובי. ראש המועצה עפר בן אליעזר החליט כי המועצה תקצה רכב לטובת העניין.

במפגש ההתנעה השתתפו ראש המועצה עפר בן אליעזר, מנכ"ל המועצה איציק זכאי, מנהל מחלקת הבטחון והפיקוח יחיאל סבג, השוטר הקהילתי שגיא כהן ומתנדבים רבים אשר מעוניינים להצטרף לשורות המשמר האזרחי.

רכז המתנדבים של תחנת מגדל העמק אריאל מילשטיין הסביר על מסלולי ההצטרפות למשמר האזרחי וציין כי מדובר בארבע שעות התנדבות חודשיות.

ראש המועצה עפר בן אליעזר הדגיש את הקשר הרציף עם מפקד תחנת מגדל העמק סנ"צ יניב סוויסה  איתו סוכם לאחרונה על הגברת הסיורים המשטרתיים בכל שעות היום.

השוטר הקהילתי שגיא כהן נתן דגשים לשיתוף הפעולה בין תחנת מגדל העמק ולמשמר האזרחי ואמר: "אני לא מכיר רשויות שמקצות לצורך פעילות כזו רכב פיקוח. מגיע למועצה שאפו גדול על כך".

מנכ"ל המועצה איציק זכאי ציין כי המועצה פועלת בימים אלה לשדרוג מערך מצלמות האבטחה בנקודות מרכזיות בישוב. מדובר במצלמות חדשנות בעלות יכולות איתור תווי פנים ועוד. עלות הפרויקט מאות אלפי שקלים .

ראש המועצה עפר בן אליעזר: "אני קורא לתושבות ולתושבי רמת ישי לתת כתף במאמץ הקהילתי לשמירה על בטחוננו האישי. אני מודה לממלא מקומי יונתן הירשפלד שדוחף את הנושא ללא ליאות, למנכ"ל המועצה איציק זכאי ומנהל מחלקת הבטחון יחיאל סבג על ארגון ודחיפת הנושא יחד עם השוטר הקהילתי שלנו שגיא כהן בשיתוף תחנת מגדל העמק".

מנהל מחלקת הבטחון והפיקוח יחיאל סבג ציין את הענות הרבה ובפרט בעקבות מפגש ההתנעה.

הצטרפו גם אתם, לפרטים והרשמה ב-04-9039805

לפרטים נוספים: נועם רגב, דובר מועצת רמת ישי 052260753

הרחבת משמר אזרחי ברמת ישי

תמונה מהמפגש