ממשיכים בשדרוג התשתיות

 

מועצת רמת ישי מממשיכה בשדרוג התשתיות בישוב בעלות של מיליוני שקלים מדי שנה.

שדרוג תשתיות ברחבי הישוב מתבצע בהתאם לתוכנית העבודה: לאחרונה השלימה המועצה את קרצוף וריבוד רחובות הצבר והפיקוס, סלילת המעבר בין רחובות הארז-והאגוז ובמקביל מבצעת מחלקת התפעול תיקוני אספלט בכבישים, מה שמוזיל משמעותית את העלויות.

המועצה פועלת לשדרוג והרחבת מתחמי החניה-בימים אלה מושלם מתחם חניות חדשות ובו 60 מקומות חניה בסמוך לקניון קדמת ישי, אשר ישרת את התושבים ואורחי הקניון ובניין המועצה החדש שיעבור בקרוב לקניון. באזור התעסוקה הוסיפה המועצה חניות נוספות ברחוב חורש אלונים בין היתר לקראת אכלוס מתחמי מסחר ומשרדים חדשים באזור. מקומות חניה נוספים הוכשרו גם ברחוב צאלון בסמוך לגן מטוס.

במהלך החודשים הקרובים צפויה המועצה לשדרג את מגרש החניה ברחוב נרקיסים הנמצא בסמוך לאולם הספורט ומועדון ארז.

תאורה: שודרגה התאורה בסמטת הברוש והוצב פנס סולארי ברחוב הצבר. בוצע גיזום של עצים ברחובות המרכזיים בסמוך לפנסי תאורה להגברת חשיפת האור.

לאחרונה אישרה מליאת המועצה תב"ר להארת חלק משביל סובב רמת ישי. מנהל התפעול וצוות האחזקה של המועצה מקיימים באופן שוטף סיורי תאורה בישוב כדי לתקן ליקויים אם התגלו.

המועצה ממשיכה לממש את תכנית ההנגשה בין היתר בסמוך למוסדות ציבור ולתחנות אוטובוס. בשבוע שעבר בוצעה הנגשה של מדרכות ברחוב חורש אלונים.

ראש המועצה קיים השבוע סיור בשטח עם צוות המקצועי של המועצה, מנהל התפעול ניסים יחזקאל והמהנדסת נעמה מזרחי-נאמן. מהמועצה נמסר: "נמשיך להשקיע בשיפור בתשתיות הפיסיות בישוב לרווחת התושבים".

מגרש חניה חדש