מערכת מיזוג אוויר חדשה באולם הספורט

מועצת רמת ישי ממשיכה בשדרוג תשתיות הספורט והחלה השבוע בהתקנת מערכת מיזוג אוויר באולם הספורט.

לטובת הנושא אישרה מליאת המועצה בישיבתה ביום שני האחרון הגדלת התב"ר לנושא בסכום של 400 אלף שקלים, כך שהתקציב עומד על כ-800 אלף שקלים.

אולם הספורט המכיל כ- 600 מקומות ישיבה משמש את תלמידי בתי הספר היסודיים, חוגי המתנ"ס, פעילויות הקבוצות התחרותיות (כדורשת, טניס שולחן, קטסל) וקיום טקסים ישובים, התקנת מערכת מיזוג תשפר משמעותית את חוויית הביקור בו ביחוד בימים חמים.

ההשקעות הכוללות באולם הספורט בעלות של למעלה ממליון שקלים  כוללות התקנת חלונות אלומיניום בטיחותיים, תיקון מחיצת ההפרדה המאפשרת להגדיל את נפח הפעילות באולם ותחזוקת שוטפת של רצפת הפרקט כולל צביעה וחידוש.

השקעות נוספות של המועצה בתשתיות הספורט בחודשים האחרונים: הקמת "רחבת מבקרים" ליד מגרש השחב"ק (רחבה מקורה עם ספסלי ישיבה), החלפת רשתות השערים בכל מגרשי הספורט, הצבת מתקני תיקון אופניים ובהם אפשרות לנפח אוויר בגלגלים וכלי עבודה לתיקון לנוחיות המשתמשים.

המועצה ממשיכה בשלב ב' של הארכת שביל סובב רמת ישי מצומת הכניסה המערבית לגינת הכלבים, פרויקט זה בשיתוף רשות ניקוז נחלים קישון וקק"ל.

כמו כן מתקדם פרויקט נוסף בתחום הספורט שצפוי לצאת לפועל השנה-הקמת פארק אתגרי ברחוב כליל החורש, כולל מסלול פאמטראק אתגרי.

ראש מועצת רמת ישי: "נמשיך להשקיע בטיפוח תשתיות הספורט והפנאי בישוב לרווחת התושבים. אני מודה לחברי המועצה על שיתוף פעולה והרוח הגבית להמשך שדרוג התשתיות ברמת ישי בכל התחומים".

 

התקנת מיזוג באולם הספורט

העבודות להתקנת מערכת מיזוג אוויר באולם