מפגשים לקידום העסקים הקטנים והבינוניים

נמשכת פעילות מועצת רמת ישי להעצמת וקידום העסקים הקטנים והבינוניים ברמת ישי. השבוע התקיים מפגש התנעה של שולחן עגול רשותי לקידום הנושא ובהמשך יתקיימו מפגשים נוספים כחלק מהתהליך. בין מטרות הפורום: דרכי פעולה אפשריות לקידום העסקים בין היתר באמצעות סינכרון בין אגפי המועצה וחיזוק הקשר מול העסקים.

את הפורום מובילים מנכ"ל המועצה איציק זכאי ועוזרת ראש המועצה הממונה על התחום, סיגלית ברזאני בתמיכה ובעידוד של ראש המועצה עפר בן אליעזר. את הפורום מנחה אורית דיניסמן-דגני, יועצת ארגונית בעלת ניסיון רב בתחום ומשתתפים בו בעלי תפקידים במועצה עם ממשקי עבודה מול ועם העסקים דוגמת מנהל התפעול ניסים יחזקאל, מנהל מחלקת הבטחון והפיקוח יחיאל סבג, ומנהלת הגבייה זהבה בנלולו.

בפורום עלו על הפרק מספר נושאים: כמו דיגיטציה, רישוי עסקים, פיתוח שטחים ציבורים, פינוי אשפה, ארנונה ועוד.

כחלק מפעולות המועצה לחיזוק העסקים בישוב אישרה המועצה בשנה שעברה תב"ר בסכום של 110 אלף שקלים לטובת רפורמה ברישוי העסקים-שדרוג תוכנת רישוי העסקים מה שיעל את עבודת המחלקה מול העסקים. את התקציב גייס ראש המועצה ממשרד הפנים. בנוסף הוקמה קבוצת ווטסאפ של בעלי העסקים להעברת מידע והמועצה מקיימת בשיתוף עם ארגון מעו"ף מפגשים לבעלי העסקים.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "העסקים ברמת ישי הם עוגן כלכלי ותעסוקתי לישוב. המועצה עומדת לרשות בעלי העסקים בכל פניה ותנסה לעזור במתן פתרונות לקידומם".

מפגש עסקים התנעה