משדרגים את חזות רמת ישי

מועצת רמת ישי ממשיכה לשדרג את חזות הישוב והפעם עם הקמת כיכר חדשה בצומת הרחובות הדקל-היסמין-וחרצית. הכיכר המטופחת היא חלק מפרויקט השדרוג של השכונה הותיקה בעלות של למעלה מעשרה מיליון שקלים ומהווה את המשכו של רחוב הדקל שנפרץ לתנועה במסגרת סידורי התנועה החדשים שנועדו כדי לווסת בצורה מיטבית ובטיחותית את התנועה בישוב. בנוסף לכך שודרג הגינון בשצ"פ 1, בין הרחובות הסביון ומעלה הרדוף והותקנה מערכת השקייה חדשה ונשתלו פרחים וצמחים חדשים.

מנהל מחלקת התפעול של המועצה ניסים יחזקאל ציין כי ניתן דגש על חזות הישוב בכיכרות והן באיי התנועה באמצעות תחזוקה שוטפת. עוד ציין יחזקאל כי לאחרונה נשתלו מאות צמחים חד עונתיים בכיכרות. בנוסף מבצעת המועצה באופן קבוע עבודות תחזוקה שוטפת לקראת עונת הגשמים: גיזום עצי דקל ועצים גבוהים למניעת קריסת ענפים וניקיון שוחות ביוב למנוע הצטברות של מים.

יצויין כי מליאת המועצה אישרה בישיבתה האחרונה תב"ר לפיתוח הישוב בסך של כ-2.83 מליון שקלים מהם 80 אלף שקלים לפרויקט גינון ברחבי הישוב.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר הודה לחבר המועצה ניר חבקין, יו"ר ועדת תכנון ובניה, על העבודה המאומצת  ולמחלקת התפעול ומנהל המחלקה ניסים יחזקאל ועובדי המועצה על העבודה וההשקעה למען שמירה ושדרוג חזות הישוב וציין כי "נמשיך לשדרג את חזות הישוב בהתאם לתכניות העבודה".

כיכר דקל יסמין חרצית