מתכוננים ליום העצמאות במתכונת מקורית

ברמת ישי יחגגו את יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל במתכונת שונה, חדשה, מרעננת ומקורית. המופע המרכזי בכיכובם של כישרונות מקומיים נקרא "חיים בצחוק ברמת ישי" והוא מבוסס על מערכונים ושירים מהווי הבידור הישראלי תוך התאמה לימינו אלה. בנוסף יוקרנו מספר קליפים ובהם מספר הפתעות כולל מערכון עם ראש המועצה ועם עובדי מועצה. המופע יעלה בבמה המרכזית כאשר לפניו יתקיים כמיטב המסורת טקס הענקת אות יקיר/ת רמת ישי לתושב/ת רמת ישי בזכות מפעל התנדבות או פעילות מתמשכת למען הקהילה. הבמה המרכזית תפעל לראשונה במתחם החניה של ויקטורי אשר הוכשר למטרה זו. בסיום המופע תתקיים הרקדה המונית לכל המשפחה.

את המופע מביימת עדי קרויצר בסיוע הפקה מוסיקלית של רותם בן עזרא ועריכת וידאו של רון זאבי.

 לטובת הילדים ובני הנוער יפעלו שני מתחמים: אחד בחטיבת היובל וברחבת המרכז הקהילתי ובהם מתקנים מתנפחים, עמדות מולטימדיה ושולחנות משחק ומדרכות דוכנים.

ראש המועצה עפר בן אליעזר ציין כי מתוך התחשבות בסביבה – הלומי הקרב, פגועי הנפש, ובעלי החיים לא יהיו זיקוקים השנה בחגיגות העצמאות.

רכזת התרבות במתנ"ס מיה אזולאי ציינה כי "מיד אחרי יום העצמאות נפתח את אירועי הקיץ שלנו – הפנינג פתיחת קיץ בבריכה, דיוויד ברוזה, אורנה בנאי, דן תורן ודודי לוי, חיים משה ועוד הפתעות".

עפר בן אליעזר: "החלטנו השנה על כיוון אחר במופע יום העצמאות – הפקה מקומית מושקעת מתוך חשיבה ערכית שבסיסה העצמת הקהילה. תודה למנכ"ל המרכז הקהילתי (מתנ"ס) אבי ברקב ורכזת התרבות מיה אזולאי על הובלת ההפקה יחד עם הבמאית עדי קרויצר. אני מזמין את תושבי רמת ישי לבוא לפרגן לכישרונות המקומיים שלנו וליהנות משלושת המתחמים המושקעים שהכנו עבורכם".