פעילויות מגוונות במתנ"ס לכל המשפחה

18.2.2021 – "רמת ישי אז והיום"-חידון טריוויה בנושא ההיסטוריה וההווה של רמת ישי ומשחק "יוצאים מהמסך ומחפשים את המטמון", משחק אתגרי לכל המשפחה הן שתיים מהפעילויות הבולטות שקיים בשבועות האחרונות מרכז קהילתי רמת ישי (מתנ"ס רמת ישי) כחלק מפעילות ההפגה למשפחה בימי סגר ומגבלות עקב נגיף הקורונה.

את הפעילויות הובילו רכז התרבות במתנ"ס הדר גורדון, רכז הספורט יריב עזר ורכזת הפנאי איריס בכר, שציינו כי הן זכו לפידבקים מצוינים והשתתפו בהן עשרות משפחות.

ביום רביעי שעבר התקיים חידון kahoot "רמת ישי אז והיום" כ"ארוע שיא" המציין את סיום שלל הפעילויות שהפיק המרכז הקהילתי במהלך חודש ינואר בזום. בחידון השתתפו 30 משפחות שהפגינו ידע נרחב על הישוב. הפרסים למקומות הראשונים נרכשו מבעלי עסקים מקומיים כחלק מהרצון לקדם אותם ולסייע להם בתקופה זו. את החידון הובילו הדר גורדון רכז התרבות ואיריס בכר רכזת הפנאי.

בשבת האחרונה התקיים אירוע נוסף להורים וילדים – יוצאים מהמסך ומחפשים את המטמון בישוב. כ-50 משתתפים יצאו לאוויר הפתוח, ונהנו משבת נעימה ושלל פעילויות ספורט חווייתיות. תלמידי כיתה י' הפעילו את הפעילויות השונות כחלק מפרויקט מחויבות אישית שהם עושים במחלקת הספורט והפנאי במרכז הקהילתי. בסיום הפעילות קיבלה כל משפחה אדנית עם זרעים להכנה עצמית וקישוטים. את הפעילות ריכזו יריב עזר ואיריס בכר שמובילים את תחום הפנאי והספורט בישוב.

המשתתפים חולקו לחמש קפסולות בהתאם להנחית משרד הבריאות. המשחק חולק לשני מסלולים: מסלול ארוך וקצר וכלל משימות והפעלות להורים וילדים.

ראש המועצה עפר בן אליעזר ברך על הפעילויות ואמר: "גם בתקופת הקורונה והסגרים מרכז קהילתי רמת ישי בהובלתו של אבי ברקב יודע להפיק פעילויות המותאמות לתקופה הן באמצעות הזום והן בפעילויות שטח בהתאם לנסיבות ותחת הנחיות דוגמת חידון ידע רמת ישי ומשחק "חפשו את המטמון". מדובר בפעילויות מגוונות וערכיות שמאפשרות למשפחות להפיג את שגרת הסגר וההגבלות בצורה מהנה. יישר כוח לצוות המתנ"ס על היוזמה והיצירתיות".

חפשו את המטמון 1

חפשו את המטמון 2