נוכחות מרשימה של תלמידים בביה"ס בחופש

עם תחילת החופש הגדול פתח את שעריו ברמת ישי "בית הספר של החופש הגדול", תוך שהוא רושם אחוזי נוכחות מרשימים, הרבה מעל הממוצע הארצי. בגני הילדים נרשמה נוכחות של קרוב למאה אחוז ובכיתות א-ג' של כ-80 אחוז. נוכחות נאה נרשמה גם בכיתות ד'. את הפעילות מובילות מורות בית הספר בסיוע צוות המד"צים של המתנ"ס. התלמידים נהנים מהפעלות ושלל פעילויות.

עם פתיחת הלימודים ערך ראש המועצה עפר בן אליעזר סיור בבית הספר יחד עם מנהלת מחלקת החינוך, פנינה שלזינגר, מנהלת בית הספר טלי אימברמן, מנהל המתנ"ס אבי ברקב ורכזת הקהילה ענבר חיים. בן אליעזר שוחח עם התלמידים והצוותים על תחושותיהם ושמע מהם על הפעילויות הצפויות. יצוין כי בית הספר של החופש הגדול יפעל השנה ברמת ישי במשך 27 ימים לעומת 15 ימים בשנה שעברה.

בן אליעזר: "ביקרתי השבוע עם צוות המועצה והמתנ"ס ב"בית הספר של החופש הגדול" שפתח את שעריו עם נוכחות מרשימה של קרוב למאה אחוז בגנים וכשמונים אחוזים בכיתות א-ג, נתונים שהם מהגבוהים בארץ. זוהי הבעת אמון שאינה משתמעת לשני פנים של התושבים במערכת החינוך והחינוך הבלתי פורמאלי שלנו. תודה גדולה לממלא מקומי, יו"ר וועדת חינוך יונתן הירשפלד, למנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר לצוות שמוביל את "בית הספר של החופש הגדול", אבי ברקב מנהל המתנ"ס, ברי חיים רכזת הקהילה, הילה גביזון מטעם בית הספר, איריס בכר הרכזת החברתית ולצוות המורות והמד"ציות, וכמובן לכם ההורים תודה רבה על האמון".

בית הספר של החופש הגדול