סיור בפרויקטים מרכזיים בישוב

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר ערך בשבוע שעבר סיור למנהלי המחלקות בישוב בפרוייקטים המרכזיים ברחבי הישוב במהלכו סקר בפניהם את תמונת המצב העכשווית, לוחות הזמנים, עלויות ומשמעויות כספיות ותיכנוניות, זאת במסגרת סנכרון העבודה בין מנהלי המחלקות השונים.

בסיור השתתפו: מנכ"ל המועצה עוזי פריד, גזבר המועצה תייסיר קאסם, מהנדסת המועצה אתי בוצין, מנהלי המחלקות ניסים יחזקאל (תפעול), פנינה שלזינגר (חינוך), שרה גייצהאלס (שירותים חברתיים), יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האשה סיגלית ברזאני ומבקרת המועצה קרן דרוקמן. הסיור החל באזור התעסוקה שם מוקמת בימים אלה כניסה נוספת לאזור התעסוקה, המשיך למגדל המים ההיסטורי בו  ימוקם חדר מורשת יישובי שירכז את ההיסטוריה של רמת ישי (פרויקט המתבצע בשיתוף עם היסטוריון הישוב גידי ארבל), ולאתרים נוספים ובהם מבנה המועצה החדש המיועד שנבנה בקומה השניה של המרכז המסחרי בקדמת ישי, ואליו צפויים להתאחד ולהתחבר כל אגפי המועצה שכיום חלקם פזורים במקומות שונים ברחבי הישוב. פרויקטים נוספים בהם התקיים הסיור: שיפוץ באר יוסיפון והחיבור לשביל סובב רמת ישי, השכונות החדשות ומגרשי הספורט-שחבק ופטאנק.

בכל אחד מהאתרים התקיים סיור בשטח ובן אליעזר השיב להתייחס לסוגיות שונות.

עפר בן אליעזר: "אני מודה לצוות המקצועי של המועצה, המנכ"ל עוזי פריד, המהנדסת אתי בוצין, ומנהל התפעול ניסים יחזקאל על הליווי הצמוד של הפרויקטים הרבים, למנהלי המחלקות על ההתעניינות והאכפתיות ולחברי המועצה על התמיכה. היה חשוב לי להציג בפני מנהלי המחלקות שאינם מלווים מקרוב את הפרויקטים, את משמעויותיהם, לוחות הזמנים והעלויות הכספיות. אני מתנצל בפני התושבים על אי הנוחות הזמנית בעת העבודות. יחד נמשיך להוביל את רמת ישי קדימה גם בעשור החדש".

סיור פרוייקטים

סיור במגדל המים