עד סוף אפריל תסתיים פריסת הסיבים

העבודות לפריסת סיבים אופטיים ברמת ישי נמצאות בעיצומן. ראש המועצה עפר בן אליעזר ערך בשבוע שעבר סיור בשטח עם נציגי בזק ובהם מנהל אגף תשתיות בבזק – יואב קיטה והצוות המקצועי של המועצה כדי לעמוד מקרוב על קצב התקדמות העבודות לפריסת הסיבים.

העבודות מגיעות בהמשך להצהרתו של שר התקשורת יועז הנדל בביקורו האחרון לפני כחודשיים ברמת ישי כי במהלך הרבעון הראשון של 2022 רמת ישי תרושת בסיבים אופטיים. בכך נעתר השר לבקשות בנושא שהעלה בפניו ראש המועצה עפר בן אליעזר. פריסת הסיבים האופטיים היא חלק מפרויקט לאומי רחב היקף לרישות המדינה בסיבים.

מנכ"ל בזק דודו מזרחי כתב לאחרונה בנושא לראש המועצה: "בד בבד עם התקדמות הפריסה אנו נפעל לתקשר את בשורת הסיבים לתושבי רמת ישי, ונציע להם להצטרף לשירות האינטרנט על גבי הסיבים ולמעטפת רחבה של שירותים נוספים שיאפשרו להם ליהנות מחוויית אינטרנט אולטרה- מהיר בכל רחבי הבית".

לפני הסיור נערכה פגישה בנושא בהשתתפות בן אליעזר, מנכ"ל המועצה איציק זכאי, ראש תחום הפיקוח הטכנולוגי במשרד התקשורת, רוני חורי, מנהל מחלקת התיכנון בבזק ,יובל זיני וקיטה.

בן אליעזר: "אני שמח שהפרויקט תופס תאוצה בהמשך לפעילותי לקידום הנושא. פריסת סיבים אופטיים ברמת ישי יקחו אותנו כמה דורות קדימה מבחינה טכנולוגית. אני מודה לשר ולחברת בזק על האוזן הקשבת לצרכיה של רמת ישי והנכונות לסייע לצמיחתה הטכנולוגית של רמת ישי. הסיבים שנפרסים כעת בכל רחבי רמת ישי יספקו מענה לשיפור הגלישה מהירות העבודה, הצפייה והתקשורת בערוצי המדיה השונים".

סיור רישות סיבית אופטיים