עילאי גורין – אלוף היצירה של ישראל!

כחלק מהקשר הרצוף והבלתי האמצעי להעצמת בני הנוער בישוב אירח בשבוע שעבר בלשכתו ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר את עילאי גורין, תלמיד כיתה ח' בחט"ב היובל שזכה בגמר תחרות היצירה במסגרת התכנית דו-איט המשודרת בערוץ-יס זום. גורין העפיל לגמר הארצי בהשתתפות 12 בני נוער מכל הארץ ובגמר עצמו זכה בזכות ציור מרשים של החלל עם כוכבי לכת.

באליפות היצירה של ישראל בהובלת טיילור מלכוב והמעצב יואב מאיר השתתפו 12 הילדים היצירתיים ביותר בארץ שהתמודדו על תואר אלוף הDIY (עשה זאת בעצמך) של ישראל כאשר גורין מתמחה בתחום הציור וציורי גרפיטי. בתחרות השתתפה גם הדר בלקין גם היא מחט"ב היובל שזכתה למחמאות רבות.

לרגל זכייתו בתחרות הזמין ראש המועצה את עילאי להתארח בלשכתו בפגישה בה השתתפה גם מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר, ושמע ממנו על התחרות ועל תהליך החשיבה שעמד מאחורי היצירה הזוכה. יצירה נוספת של גורין, תחת הכותרת "ניצחון אישי" זכתה למחמאות רבות אחרי שעילי בחר לצייר את קיר הטיפוס ברמת ישי המסמל את ההתגברות שלו על הפחד מגבהים.

בן אליעזר אמר לעילאי: "גאווה גדולה שגם אתה וגם הדר השתתפתם בתוכנית. הבאת לנו כבוד רב בזכייתך במקום הראשון בזכות יצירות מרשימות ויצירתיות מאחוריהם עומדים חשיבה רבה ומעמיקה. אתה מהווה מודל חיקוי לבני הנוער ברמת ישי. יישר כוח".

זוכה בפרס יצירה