עמדות דיגיטליות לקבלת שירותים ממשלתיים

בשורה לתושבי רמת ישי. בקרוב יוצבו ברמת ישי עמדות שירות ממשלתי דיגיטליות. העמדות מאפשרות לקבל שירותי ממשלה דוגמת רשיון נהיגה, רישיון רכב, הנפקת גיליון ציונים ועוד.

ראש המועצה עפר בן אליעזר אשר פעל בנושא מול המשרד לדיגיטל לאומי הודה לשר ח"כ דודי אמסלם על שיתוף הפעולה והאוזן הקשבת לצרכי רמת ישי.

מטרת פרוייקט העמדות הדיגיטליות הינה הנגשת האמצעים הדיגיטלים לקידום ביצוע פעולות שונות מול הממשל ללא תור או התקהלות ותוך מתן מענה לאוכלוסיות עם "אוריינטציה דיגיטלית" נמוכה. יצויין כי בעמדת החדשות תהיה גישה לכל שירותי המשרדים שהונגשו.

השר אמסלם כתב לבן אליעזר: "אני מודה לך על פנייתך, מעריך מאוד את דאגתך לרווחת תושבי הישוב ותמיד אשמח לסייע ולקדם יוזמות דיגיטליות חברתיות המסייעות לצמצום פערים ובמטרה להדק את הקשר הדיגטלי בין הרשויות המקומיות למשרדי הממשלה, לרווחתם ותועלתם של אזרחי ישראל".

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "אני שמח לבשר כי בקרוב יוצבו עמדות שירות ממשלתיות דיגטליות ברמת ישי שיאפשרו לתושבים לקבל שירותי ממשלה מקצה לקצה עד קבלת תוצר השירות-הדפסה או אישור תשלום. כמו כן העמדות יהיו מונגשות לאנשים עם מוגבלויות. בנוסף התושבים יוכלו לגלוש מהעמדה באתר המועצה ולקבל שירותים אשר המועצה מספקת און ליין. אנו שמחים להיות חלק מהקידמה הדיגיטלית אותה מוביל המשרד לדיגיטל לאומי".

עמדות שירות דיגטליות