ראש המועצה עם סיירת הורים בסילבסטר

אלפי מבלים פקדו את מקומות הבילוי השונים ברמת ישי בליל הסילבסטר. את פני המבלים הרבים קיבלו מתנדבי סיירת "הורים ערים ברמת ישי" אשר הציבו דוכן בכניסה לסטריט מול באזור התעסוקה וחילקו חומרי הסברה וסוכריות. אל פעילות הסיירת במוקדי הבילוי בליל הסילבסטר הצטרפו ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר וצמרת הפיקוד של מרחב העמקים, מפקד המרחב תנ"צ שוקי תחואכה ומפקד תחנת מגדל העמק סנ"צ אייל קהתי. בן אליעזר הציג את פעילות הסיירת לאורך השנים ותנ"צ תחואכה שהתרשם מהפעילות הודה למתנדבים. את הפעילות הובילו רכזת סיירת הורים נורית פלינסקי ויחיאל סבג מנהל התכנית לרשות לביטחון קהילתי ברמת ישי.

יצויין כי בליל הסילבסטר תגברה המשטרה את הסיורים והנוכחות בשטח.

סיירת "הורים ערים רמת ישי" מציינת 10 עונות פעילות, וחברים בה עשרות הורים מרמת ישי.

פלינסקי: "תודות לראש המועצה עפר בן אליעזר על התמיכה לאורך כל שנות הפעילות וליחיאל סבג מנהל התוכנית לרשות לביטחון קהילתי בישוב. תודה ענקית, בהערכה רבה לכם מתנדבים יקרים".

עפר בן אליעזר: "בזמן שחלק מתושבי רמת ישי ישן וחלק בילה בליל הסילבסטר, סיירת הורים של רמת ישי (תושבי רמת ישי המתנדבים והראויים לכל שבח) בהובלתם של נורית פלינסקי ויחיאל סבג הפגינה נוכחות ברחובות בכלל ובאזור התעסוקה בפרט כדי לספק מעטפת מוגנות לבני הנוער. כמו כן המשטרה בפיקודו של מפקד המרחב תת ניצב שוקי תחאוכה ומפקד תחנת מגדל העמק סגן ניצב איל קהתי תגברה את נוכחותה ואת סיוריה. הצטרפתי לצוותים המסורים ביקרנו במקומות הבילוי וקיבלנו את שנת 2020 בביטחה ובאהבה. תודה לכם נורית, יחיאל וכל מתנדבי סיירת ההורים ומשטרת ישראל על שוטריה ומתנדביה על הנתינה, האכפתיות וההשקעה".

סילבסטר סיירת הורים