שביל סובב רמת ישי – פרויקט מצטיין

פרויקט שביל סובב רמת ישי נבחר לאחד מהפרויקטים התכנוניים הבולטים לשנת 2020 בתחרות שקיים איגוד המתכננים בישראל והשתתפו בו עשרות רבות של רשויות מקומיות מרחבי המדינה. רמת ישי זכתה באות הצטיינות בקטגוריות ציון לשבח. מהנדסת המועצה אתי בוצין ייצגה את רמת ישי בטקס שנערך בשבוע שעבר בשדרות וקיבלה את תעודת ההצטיינות מאיגוד המתכננים במסגרת כנס שקיים האיגוד.

שביל סובב רמת ישי נבחר לאחד מהפרויקטים הבולטים לשנת 2020 בזכות הייחודיות, החזון, החיבור בין קהילות ושיתופי הפעולה המגוונים אשר הוא מציג.

את הפרויקט יזם ומוביל ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר ובהובלתה של מהנדסת המועצה אדר' אתי בוצין שהוציאו אותו לפועל יחד עם השותפים לפרויקט רשות ניקוז הקישון וקק"ל. עד כה הושקעו בו למעלה מחמישה מיליון שקלים. שלב א' של הפרויקט מרחוב עירית ברמת ישי ועד סמוך לתחנת הרכבת של כפר יהושע הושלם ובימים אלה הולך ונשלם שלב ב', מרחוב עירית ועד לקניון קדמת ישי, כולל שיפוץ באר יוסיפון. חלק זה של השביל נקרא ע"ש חלל צה"ל בר רהב ז"ל. הפרויקט כולל את ניקוי נחל בית לחם, הכשרת שבילי הולכי רגל ורוכבי אופניים, פיתוח נופי ופינות ישיבה ואורכו כשבעה קילומטרים הטובלים בשדות העמק הירוקים.

מוועדת הפרס נמסר: "אנו מודים לכם מאוד על הגשת המועמדות לאות הרשות המקומית לפרויקט תכנון מצטיין לשנת 2020. נהנו לראות את העשייה הרבה, המגוונת והיצירתית שלכם בתחומי התכנון השונים ואין ספק שלכל אחד מהפרויקטים היה ערך מוסף ייחודי וחשוב שישרת את הישוב ואת התושבים היטב"

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר, שיזם ומוביל את הפרויקט: "כבוד והערכה לרמת ישי לזכות באות הצטיינות בתחרות בה השתתפו עשרות רבות של רשויות מרחבי הארץ. בראש ובראשונה אני מבקש להודות לאתי בוצין, מהנדסת המועצה שמובילה את פרויקט שביל סובב רמת ישי שהושקעה בו מחשבה רבה לצד תקציבים לא מבוטלים של מליוני שקלים. תודה גדולה לשותפים לביצוע הפרויקט: למנכ"ל רשות ניקוז הקישון, חיים חימי וכמובן לצוות המקצועי של המועצה, המנכ"ל, עוזי פריד על ליווי הפרויקט, ליו"ר הוועדה לתיכנון ובניה, ניר חבקין על שיתוף הפעולה. נמשיך לפתח את תשתיות הפנאי והנופש לרווחת תושבי רמת ישי".

שביל סובב רמת ישי

קבלת פרס