שדרוג הפארק: שבילים, ספסלים ותאורה

מועצת רמת ישי השלימה את שדרוג וחידוש פארק קותי בעלות של כחצי מליון שקלים. עבודות השדרוג כללו: הסדרת חניות, שבילים, פינות ישיבה, ספסלים, פיתוח נופי ותאורה וזאת תוך שמירה על צביון הפארק בו עצי זית ואלון עתיקים.

התכנית לשדרוג הפארק היא תוצר של הליך שיתוף ציבור אשר כלל מספר מפגשים בהשתתפות תושבים אשר העלו רעיונות וצרכים אשר כאמור נלקחו בחשבון בתיכנון.

יצויין כי פארק קותי, הנמצא בשכונה הותיקה של רמת ישי, כבר עבר מתיחת פנים בשנים האחרונות עם הקמת גן משחקים אתגרי, וגן כושר והנגשתו לאוכלוסייה בעלת מוגבלות תנועה. שדרוג הפארק הינו נדבך נוסף בשדרוג השכונה הותיקה בהשקעה של למעלה מעשרה מליון שקלים

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "פעולה משמעותית נוספת של המועצה בתחום חזות הישוב ותרבות הפנאי להנאת התושבים. הפארק הינו 'פינת חמד' ובו עצי אלון עתיקים וצמחיה טבעית והוא שודרג בהתאם לצרכים שהועלו במפגשי ציבור ותכניות העבודה של המועצה. אני מבקש להודות לידידי חבר המועצה ניר חבקין, יו"ר ועדת תכנון ובניה על החשיבה המשותפת והירתמותו לקידום הפרויקט ולצוות המקצועי של המועצה, המנכ"ל, עוזי פריד והמהנדסת, אתי בוצין על ליווי הפרויקט".

שדרוג פארק קותי