שדרוג תשתיות החינוך ברמת ישי

מועצת רמת ישי ממשיכה בשדרוג תשתיות החינוך בישוב ובמהלך השנה הקרובה תוציא לדרך פרויקט להגדלת בית הספר היסודי ארזים בכ-1000 מ"ר. מליאת המועצה אישרה בישיבתה שהתקיימה השבוע תב"ר בסך 6 מליון שקלים למטרה  זו. ראש המועצה עפר בן אליעזר גייס מתוך סכום זה כ-5 מיליון שקלים ממשרד החינוך כאשר יתרת הסכום, כ-1 מיליון שקלים מקרנות הרשות.

על פי התכנית יוגדל בית הספר בכ-1000 מ"ר באזור מתחם כיתות ג',ד', כך שבית הספר יהיה ערוך לקליטת 24 כיתות לימוד. הרחבת בית הספר היא פועל יוצא של יישום תכנית אב לחינוך ברמת ישי.

יצויין כי מדובר בהרחבה נוספת של בית הספר ארזים אשר עבר שדרוג לפני 3 שנים עם הקמת 800 מ"ר חדשים כולל הקמת כיתות לימוד וכיתות לימוד ממוגנות, בניין מנהלה, ספריה ומעבדה.

בנוסף אישרה מליאת המועצה תב"ר בסך 171 אלף שקלים עבור תכנית איכות הסביבה במערכת החינוך (פעילות חינוכית סביבתית).מתוך סכום זה גייס ראש המועצה סכום של כ- 137 אלף שקלים מהמשרד להגנת הסביבה, ויתרת הסכום כ-34 אלף שקלים מקרנות הרשות.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "אנחנו ממשיכים בשדרוג התשתיות הפיסיות והפדגוגיות במערכת החינוך. אני מודה לממלא מקומי, יו"ר וועדת החינוך יונתן הירשפלד על שיתוף הפעולה ולמנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר על המשך הובלת תהליכים משמעותיים במערכת החינוך".

ארזים שלט חזית