תערוכת "צילום יוצא מהכלל" של בני הנוער

במסגרת אירועי "פברואר יוצא מהכלל" מתקיימת ברמת ישי תערוכת צילומים ייחודית במסגרתה מציגים בני נוער מרמת ישי את יצירותיהם תוך העברת מסר לפיו כולנו שווים ולכל אחת ואחד מאיתנו יש את המיוחדות שלו.

"פברואר יוצא מהכלל" הינה יוזמה שנועדה להעלות את המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים. במסגרת זו התקיימו ברמת ישי מספר אירועים ובהם כאמור תערוכת הצילום.

בשבוע שעבר נפתחה התערוכה המציגה בבית הנוער באירוע במעמד ראש המועצה עפר בן אליעזר, יו"ר הנהלת המתנ"ס יורם ברזאני, מנהל המתנ"ס אבי ברקב, בני הנוער ומשפחותיהם. מדובר ביוזמה של יחידת הנוער בהובלת שרונה פיטוסי והספרייה היישובית בהובלת איילת ספיבק.

בתערוכה הוצגו יצירותיהם של 10 בני נוער מכיתות ז'-י' שעברו סדנת צילום עם האמנית רוני ספיבק-קואלו, בה הביעו הצלמים הצעירים דרך נקודת מבטם מסר בנושא- הקושי ו/או הייחודיות בלהיות שונה.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, ברך בתחילת התערוכה ואמר: "במסגרת "פברואר יוצא מן הכלל" אנו מעבירים מסר בו אנו כולנו שווים גם לכל אחת ואחד מאיתנו יש את המיוחדות שלו. בני הנוער שהשתתפו בסדנה הציגו בתערוכה צילומים מרשימים ואיכותיים עם משמעויות עמוקות בנושא להיות שונה. תודה לשרונה פיטוסי מנהלת יחידת הנוער ואנשי הציוות שלה על היוזמה והביצוע, לאיילה ספיבק מנהלת הספרייה שיצרה את החיבור בין יחידת הנוער לאמנית, להורים שנהנו מאוד מפירות היצירה וכמובן ליוצרים הצעירים והמוכשרים ולממלא מקומי ויו"ר ועדת חינוך יהונתן הירשפלד על האכפתיות וקידום התוכניות בחינוך."

פברואר יוצא מהכלל 2020