מועצת רמת ישי תרשת את הישוב בעשרות מצלמות אבטחה

המצלמות יוצבו בכניסות לישוב, בגני משחקים, מגרשי ספורט, מקומות מרכזיים ופארקים בכדי לסייע בשמירה על הסדר הציבורי וסיוע באכיפה במקרים של ונדליזם ופשיעה. ראש המועצה עפר בן אליעזר ציין: "פרויקט הצבת מצלמות אבטחה במרחב הציבורי נועד להגביר את הביטחון האישי של התושבים. קיימנו תהליך ממושך של בחינת האתרים בהם יוצבו המצלמות ובשבוע שעבר התקיים סיור מקצועי לקביעה סופית של מיקום המצלמות. תודה רבה לחבר המועצה יו"ר וועדת תכנון ובניה ניר חבקין על שיתוף הפעולה, למנכ"ל המועצה, לקב"ט ולמנמ"ר על הליווי המקצועי של הפרויקט"

רמת ישי תרושת במהלך החלק הראשון של שנת 2023 בעשרות מצלמות אבטחה בעלות של מאות אלפי ש"ח. המצלמות יוצבו בכניסות לישוב, בגני משחקים, מגרשי ספורט, מקומות מרכזיים ופארקים בכדי לסייע בשמירה על הסדר הציבורי וסיוע באכיפה המשטרתית במקרים של ונדליזם ופשיעה.

שלב המיפוי הסתיים לאחרונה ולאחר בחירה של קבלן מבצע צפויות העבודות לצאת לדרך במהלך החודש הבא. בשבוע שעבר ערך ראש המועצה עפר בן אליעזר סיור בשטח עם מנכ"ל המועצה איציק זכאי, הקב"ט יחיאל סבג, המנמ"ר זאב אלון ונציגי החברה הזוכה.

קב"ט המועצה יחיאל סבג ציין כי הליך המיפוי הסתיים לאחר שנעשה תיעדוף לאתרים השונים בישוב על פי סדר עדיפות. עוד ציין סבג כי מצלמות האבטחה מהוות אלמנט הרתעתי כלפי פשיעה, ו-ונדליזם ויסייע רבות למשטרה באכיפה.

ראש המועצה עפר בן אליעזר: "פרויקט הצבת מצלמות אבטחה במרחב הציבורי נועד להגביר את הביטחון האישי של התושבים. קיימנו תהליך ממושך של בחינת האתרים בהם יוצבו המצלמות ובשבוע שעבר התקיים סיור מקצועי לקביעה סופית של מיקום המצלמות. תודה רבה לחבר המועצה יו"ר וועדת תכנון ובניה ניר חבקין על שיתוף הפעולה, למנכ"ל המועצה, לקב"ט ולמנמ"ר על הליווי המקצועי של הפרויקט".

רמת ישי-מראה כללי ממעוף הציפור