מעל 90 אחוז נוכחות במוסדות החינוך

בניגוד לישובים רבים בארץ, ברמת ישי החליטו להחזיר את מערכת החינוך למתכונת מלאה כבר בתחילת השבוע, תחת מגבלות משרד הבריאות. כבר ביום ראשון שבו לפעילות תלמידי כיתות ד'-ו' בבית הספר היסודי ארזים, תלמידי כיתות ז'-ט' בחט"ב היובל ובגני הילדים מגיל לידה. בכל אחת מהמסגרות נרשמו למעלה מ-90 אחוזי נוכחות, נתונים מהגבוהים בארץ. כמו כן הופעלו הצהרונים ונרשמה בהם היענות רבה ב-6 מסגרות לילדי הגנים.

ראש המועצה עפר בן אליעזר שהוביל לפתיחת מערכת החינוך כבר ביום ראשון ובמתכונת מלאה הסביר את החלטתו: "קיבלתי את ההחלטה מתוך אמונה ובטחון מלאים בצוותים שלנו שעשו ועושים הכל להוביל את מערכת החינוך תחת המגבלות וההנחיות של משרד הבריאות. ראיתי את ההיערכות שלנו במסגרות השונות, את הקליטה הנפלאה של תלמידי כיתות א-ג' לפני שבועיים ובשבוע שעבר בגני הילדים וזה חיזק אצלי את ההבנה שיש על מי לסמוך. ולשמחתי גם ההורים סומכים על המערכת שלנו והם מצביעים ברגליים עם למעלה מ-90 אחוז נוכחות של התלמידים בכל המסגרות".

יצויין כי ברמת ישי מקפידים על כניסה מדורגת לבית הספר, הפרדה בהפסקות והקפדה על כללי ההיגיינה וחבישת מסכות.

בן אליעזר שהיה מעורב בכל שלבי מוכנות מערכת החינוך לחזרה ללימודים ערך השבוע פגישות עם צוות המורים בחט"ב היובל וביה"ס ארזים, שמע מהם על תחושותיהם וחיזק את ידיהם בתקופה מאתגרת זו.

בן אליעזר: "מערכת החינוך ברמת ישי ערוכה בצורה מיטבית תודות למ"מ מקומי ויו"ר ועדת חינוך יהונתן הירשפלד, מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר, מנהלות בתי הספר טלי אימברמן, שרה וקנין, הגננות, צוות המורות המורים והסייעות וצוות התפעול של המועצה שעשו הכל לדאוג לפתיחה בטוחה, הגיינית ופדגוגית".