טקס פרידה כיתתי מבוגרי ביה"ס ארזים

לנוכח משבר הקורונה והנחיות משרד הבריאות המגבילות התכנסויות, נאלצו תלמידי כיתות ו' לציין את סיום לימודיהם בצורה שונה. בבית הספר ארזים ברמת ישי מצאו רעיון מקורי לציין את סיום שנת הלימודים. בתיאום עם הנהלת בית הספר ערכו הורי תלמידים כיתות ו' רונדו רכבים ברחבי רמת ישי, מסדרונות בית הספר קושטו ובכל אחת מהכיתות התכנסו התלמידים למסיבת סיום כיתתית שכללה כיבוד עשיר, גלידות וצפיה בקליפ מושקע. ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר, ביקר במסיבות הכיתתיות ונפרד מתלמידי כיתות ו', בוגרי בית הספר היסודי.

בן אליעזר ביקר בכל אחת מארבעת הכיתות, יחד עם מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר ומנהלת בית הספר טלי אימברמן, סגנית המנהלת קרולין ויזנטל והיועצת ענת לייזר, שוחח עם התלמידים ואיחל להם בהצלחה בהמשך הדרך.

בן אליעזר: "שעה קלה לפני הפרידה מהתלמידים נפרדתי מצוות ביה"ס כולו. צוות שהוכיח את יכולותיו המקצועיות והארגוניות בהסתגלות מהירה לשגרת הקורונה הלא שגרתית. צוות שיודע להכיל כל תלמידה ותלמיד תוך הקשבה, הבנה והובלה. תודה ענקית למנהלת ביה"ס טלי אימברמן על הובלה נעימה, מנהיגותית ומכילה. פגשתי את המחנכות והמחנכים – דורית בכר, טל קייקוב, הילה שטרית וגל ממן שעשו עבודה מדהימה וברכתי את התלמידים בברכת חופשה בטוחה, נעימה ובטוחה. תודה להורים על שיתוף הפעולה לאורך כל השנה.

זו ההזדמנות להגיד תודה לממלא מקומי ויו״ר ועדת החינוך יונתן הירשפלד ולכל שאר הצוותים החינוכיים, לגננות, הסייעות, תומכי ההוראה, עובדי מחלקת החינוך והמתנדבים על ההשקעה כל השנה. תלמידי רמת ישי היקרים שמרו על עצמכם, תהנו תבלו ונתראה בבית הספר של החופש הגדול או בתחילת שנת הלימודים הבאה תשפ"א".

 

ועוד בענייני חינוך, כחלק מהרחבת סל השירותים, המועצה העבירה ביום רביעי (1.7.20), הודעת שיבוץ דיגיטלית להורי ילדי הגנים לשנת הלימודים הקרובה.

ארזים סיום כיתות ו