סיור סיירת הורים ערב השנה האזרחית

3.1.2021 – מדי שנה, ערב כניסת השנה האזרחית החדשה מקיימת סיירת ההורים של רמת ישי סיורים בשטח עם דגש על מוקדי הבילויים. השנה התקיימה פעילות במתכונת מעט שונה כאשר הדגש בנושא מניעת התקהלויות. השנה קיימה הסיירת "סיור כפול", בשעות הלילה המוקדמות ולקראת ולאחר חצות. ראש המועצה, עפר בן אליעזר, ברך את ההורים בתחילת הפעילות על רוח ההתנדבות והדגיש עד כמה חשובה פעילות הסיורים במיוחד ב"מציאות הקורונה". כמו כן הודה בן אליעזר לשוטר הקהילתי שגיא כהן על הפעילות החשובה ושיתוף הפעולה ההדוק עם תחנת מגדל העמק.

בסיורים השתתפו מנהל מחלקת הביטחון והפיקוח יחיאל סבג, רכזת הסיירת נורית פלינסקי, רכזת יחידת הביטחון הקהילתי מיכל סהר וכמובן ההורים המתנדבים. במהלך הסיורים חולקו מסיכות ממותגות עם הכיתוב "שומרים על קהילה בטוחה". במסגרת הפעילות פגשה התקהלות אסורה של בני נוער בשטחים פתוחים ומנעה המשך הפעילות. יצויין כי סיירת הורים רמת ישי פועלת זו השנה ה-11 ומתנדבים בה עשרות הורים מהישוב.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "כחלק מהגברת הביטחון של בני נוער קיימה סיירת הורים ערב הסילבסטר סיורים ברחבי הישוב ובאזור התעסוקה ווידאה כי אין התקהלויות של בני נוער או מסיבות ביתיות רבות משתתפים, זאת בסיוע שוטרי תחנת מגדל העמק. תודות למחלקת הביטחון היישובית בהובלת יחיאל סבג, לרכזת סיירת ההורים נורית פלינסקי ולמנהלת היחידה לביטחון קהילתי-מיכל סהר ולהורים הרבים המתנדבים בסיירת, על פעילותם החשובה לשמירה על איכות חיינו ובריאותינו".

סיור ליל סילבסטר