חלוקת מילגות לסטודנטים בני הישוב

28.4.2021 – מועצת רמת ישי חילקה השנה מספר שיא של מלגות ל-61 סטודנטים בסך כולל של עשרות אלפי שקלים, סכום אותו תקצבה המועצה. חלוקת המלגות לסטודנטים תושבי הישוב אינה מתבצעת על פי קריטריון סוציו אקונומי, והיא כחלק מהראייה האסטרטגית של ראש המועצה, עפר בן אליעזר, לפיה החינוך בראש סדר העדיפויות ומתוך ראייה ורצון לחזק ולתת רוח גבית לסטודנטים תושבי הישוב.

הטקס התקיים במעמד ראש המועצה, מנהלות מחלקות החינוך והשירותים החברתיים, פנינה שלזינגר ושרה גייצהאלס, עוזרת ראש המועצה סיגלית ברזאני, יו"ר הנהלת המתנ"ס יורם ברזאני, מנהלת פר"ח תמר מדמון ובנוכחות עשרות סטודנטים.

פנינה שלזינגר שהובילה את הנושא יחד עם בן אליעזר ויונתן הירשפלד, מ"מ ראש המועצה ויו"ר וועדת החינוך, הינחתה את הטקס סיפרה על החשיבות הרבה שרואה המועצה בתמיכה ובעידוד לימודים אקדמאים.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר, שוחח עם הסטודנטיות והסטודנטים וסיפר להם על כמה מהאתגרים הניצבים בפניהם במיוחד בתקופה זו. בן אליעזר: "כחלק מההשקעה בחינוך כמטרה אסטרטגית ברמת ישי ייסדנו לפני מספר שנים מסורת של הענקת מלגות לסטודנטים, כאמור החינוך בכלל והחינוך האקדמי כחלק ממנו הוא הבסיס לחברה חזקה ובריאה. אני בטוח שהמלגות יתנו לכם רוח גבית להמשך הלימודים. אני מבקש להודות למ"מ ראש המועצה ויו"ר וועדת חינוך יונתן הירשפלד ולחבר המועצה רותם לוי, החבר בוועדת המלגות, על שיתוף הפעולה והתמיכה, ולמנהלות מחלקות החינוך והרווחה, פנינה שלזינגר ושרה גייצהאלס על תרומתן לקידום החינוך בישוב".

בין לבין נהנו האורחים מהופעה של להקת גווני ישי בהדרכת ורה גורמן, ומהרצאה של המאמנת העסקית דנה גור ארי על מימוש עצמי והגשמת מטרות.

רום אהרוני-לוי ברך בשם הסטודנטים והודה למועצה ולעומד בראשה על התמיכה.

טקס חלוקת מלגות 2021