ל"ג בעומר במתכונת ידידותית לסביבה

4.5.2021 – רמת ישי חגגה בשבוע שעבר את ל"ג בעומר במתכונת קהילתית של מדורה אחת מרכזית כדי לגרום למינימום פגיעה בסביבה. המתנ"ס בניהולו של אבי ברקב וצוות המתנ"ס ארגן את המדורות הקהילתיות בימי רביעי וחמישי לחברי מועדון ארז, גני הילדים וכיתות בית ספר בשטח שמאחורי בית מרים.

חברי המועדון נהנו מערב שירה בציבור עם אמנון לבב ושלל מטעמים אותם הכינו במו ידיהם. בנוסף אפשרה המועצה ביום חמישי לקיים מדורות בשטח ציבורי שבין הרחובות מנגו והמטע שבשכונת פרדס וחסכון והגבילה את הדלקת המדורות עד לשעה 11:00.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר ביקר במוקדים השונים, שוחח עם התושבים והילדים והצטרף לשירה בציבור של חברי מועדון הארז עם נגינה של שירי החג בגיטרה.

עפר בן אליעזר: "כיף גדול לעבור בין המדורות בשני המוקדים שהכשרנו, לפגוש בקהילת רמת ישי ולחוש באווירת החג שלא פסחה על כל שכבות הגיל מגני הילדים ובתי הספר ועד ציבור הגימלאים שנהנו מערב שירה בציבור. תושבי רמת ישי נהגו באחריות בהדלקת המדורות, בשמירה על הסדר והניקיון ובהשגחה על הילדים ובכך סייעו לעבור את האירוע בשלום ובבטחה ועם חיוך גדול על הפנים תוך כדי שמירה על הסביבה. תודה לצוות המתנ"ס ומחלק המועצה: החינוך, השירותים החברתיים, התפעול והפיקוח של המועצה של המועצה על הארגון המופתי".

מדורה קהילתית מועדון ארז

מדורה קהילתית